Ostatnie przed wakacjami spotkanie TechKlubu Białystok

2016.05.31 10:14
W środę (1.06) odbędzie się spotkanie osób zainteresowanych nowymi technologiami. Temat najbliższego zebrania, ostatniego przed wakacjami, to rola mediów społecznościowych w organizacji eventów.
Ostatnie przed wakacjami spotkanie TechKlubu Białystok
Fot: pixabay.com
Ostatnie przed wakacjami spotkanie TechKlubu poświęcone będzie mediom społecznościowym

Spotkanie TechKlubu rozpocznie się w środę o godz. 18.00 w Centroom w Białymstoku. Tym razem hasło brzmi: "Karotki na TechKlubie, czyli media społecznościowe w organizacji eventów".

Katarzyna Stempniak i Marta Rogalewska opowiedzą o działaniach PR i social mediach oraz o tym, jakie wyzwania stawia promocja globalnego projektu. Zainteresowani dowiedzą się m.in. o budowie zaangażowanej społeczności wokół produktu.

Prelegentki organizują spotkania Geek Girsl Carrots w Białymstoku. Już od lat tworzą zgrany team. Wspólnie opracowały program edukacyjny z zakresu e-marketingu "Gold & Finch". Razem pracują także przy organizacji i promocji 10. edycji Fair Play Dance Camp - największego w Europie edukacyjnego festiwalu tanecznego.

Po wykładach, jak zawsze, organizatorzy zaplanowali networking, czyli dyskusje i luźne rozmowy uczestników z prelegentami.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Zobacz też: Spotkanie TechKlubu Białystok

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

809 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39