Otwarcie Outletu Białystok. Tomasz Frankowski, słynny pogodynek i konkursy z nagrodami [WIDEO]

2014.12.10 00:00
Już w piątek (12 grudnia) o godz. 14 otwiera się pierwsze w Polsce północno-wschodniej centrum wyprzedażowe - Outlet Białystok. Nie zabraknie atrakcji.
Otwarcie Outletu Białystok. Tomasz Frankowski, słynny pogodynek i konkursy z nagrodami [WIDEO]
Fot: AD
Outlet Białystok będzie działać przy ul. Wysockiego 67

Podczas otwarcia centrum będzie można się spotkać z Tomaszem Frankowskim. W godz. 16-18 wieloletni piłkarz reprezentacji Polski oraz Jagiellonii Białystok rozda autografy i sfotografuje się z fanami (miejsce to sklep 50style).

W otwarciu weźmie także udział najsłynniejszy białostocki pogodynek - Rogers Cole-Wilson z TV Jard. Spotkać można będzie również Tomasza Kudaszewicza - dwukrotnego mistrza świata w paralotniarstwie.Na odwiedzających centrum czeka konkurs z nagrodami (do wygrania sprzęt RTV i AGD, w tym telewizor 42” LCD). Przygotowano też koncert bożonarodzeniowy zespołu The Jingles, a także stoiska z atrakcjami oraz specjalne rabaty i promocje z okazji otwarcia centrum.

Ofertę outletu tworzy kilkadziesiąt znanych marek, których produkty dostępne będą w cenach niższych o 30-70 proc. w stosunku do cen w regularnych sklepach. Swoje salony otworzą m.in. Adidas, Big Star, Reebok, Greenpoint, Lancerto, Diverse, Ecco, Albione, Regatta, Brand Collection, Pako Lorente, Lavard, Puma, Kubenz, CCC, 50Style, McArthur. W ostatnich dniach do grona najemców dołączyła Gatta, polska marka z modą dla pań oraz bielizną dla całej rodziny.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1824 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39