Otwarcie sezonu letniego na plaży w Dolidach

2010.05.31 00:00
Już od 1 czerwca amatorzy sportów letnich i plażowych będą mogli korzystać odnowionego Ośrodka Sportów Wodnych w Dojlidach.
Otwarcie sezonu letniego na plaży w Dolidach
Fot: mosir. bialystok.pl
Na terenie zalewu dojlidzkiego można wypożyczyć kajak, łódkę i inny sprzęt wodny

W przerwie zimowej w Ośrodku Sportów Wodnych w Dojlidach przebudowane zostało boisko do Beach Soccera, zamontowano nowoczesne urządzenia na nowym placu zabaw, stworzone zostały dwa specjalne boiska do petanki, a także wyremontowano oraz dokupiono sprzęt pływający. By białostoczanie w pełni mogli korzystać z oferty tzw. plaży w Dojlidach, na tegoroczny sezon letni MOSiR przygotował mnóstwo imprez sportowych. W bogatym programie swoje miejsce znalazły takie dyscypliny jak: siatkówka plażowa, beach soccer, żeglarstwo, windsurfing oraz petanka.

Co więcej, od czerwca do sierpnia na terenie ośrodka realizowany będzie nowatorski projekt "Radio Dojlidy". Jego główną ideą jest stworzenie specjalnego, plażowego kanału informacyjno-rozrywkowego.

Od 1 czerwca do 31 sierpnia OSW w Dojlidach czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 20, a w weekendy od godziny 9 do 20.

Oficjalne otwarcie sezonu zaplanowano na 20 czerwca. Połączone będzie z promocją albumu o zalewie.

MAG

1449 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39