POLECAMY
Białostoczanie będą mieli możliwość załatwiania spraw w Departamencie Obsługi Mieszkańców także w sobotę. W 2015 roku zorganizowanych będzie 12 tzw. otwartych sobót.
W 2014 roku otwarte soboty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dlatego prezydent Tadeusz Truskolaski postanowił kontynuować tę inicjatywę. Departament Obsługi Mieszkańców znajdujący się przy ul. J.K. Branickiego 3/5 będzie otwarty w jedną sobotę w miesiącu w godzinach 8.00-12.00. W tym czasie mieszkańcy Białegostoku mogą m.in. zameldować się czy wymienić dowód osobisty. Otwarta sobota jest dla wielu jest jedyną możliwością załatwienia swoich spraw, bowiem w dni powszednie nie mają na to czasu, bądź w godzinach pracy urzędu sami pracują. Soboty, w które będzie otwarty Departament Obsługi Mieszkańców: • 31 stycznia 2015 r. • 28 lutego 2015 r. • 28 marca 2015 r. • 25 kwietnia 2015 r. • 30 maja 2015 r. • 27 czerwca 2015 r. • 25 lipca 2015 r. • 29 sierpnia 2015 r. • 26 września 2015 r. • 31 października 2015 r. • 28 listopada 2015 r. • 19 grudnia 2015 r.
Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji