Otwarto najnowszy salon Kodano Optyk w Białymstoku. Oferuje różnorodny asortyment

2023.08.23 14:48
W Galerii Jurowieckiej w Białymstoku został otwarty najnowszy salon KODANO Optyk. Klienci mogą tam znaleźć okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych i cenionych marek.
Otwarto najnowszy salon Kodano Optyk w Białymstoku. Oferuje różnorodny asortyment
Fot: Daria Lickiewicz

KODANO Optyk to polska sieć salonów optycznych, która dba o komfort widzenia i zdrowie oczu wszystkich klientów. W salonach Kodano Optyk można znaleźć bogatą ofertę okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych popularnych światowych marek, takich jak: Ray-Ban, Michael Kors, Emporio Armani czy Versace. W asortymencie znajdują się także różnego rodzaju akcesoria okularowe, takie jak artykuły do okularów czy specjalistyczne płyny pielęgnacyjne.

W każdym salonie KODANO Optyk pracują doświadczeni specjaliści, którzy do przeprowadzania profesjonalnego badania wzroku posługują się nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Dzięki temu są w stanie zaproponować klientom odpowiednie dla nich metody korekcji. Ponadto, wykwalifikowani doradcy pomogą w doborze odpowiedniego modelu okularów.

Nowo otwarty salon KODANO Optyk w Galerii Jurowieckiej odzwierciedla najnowszy koncept aranżacyjny sieci - przestrzeń została zaprojektowana z myślą o nowoczesności i komforcie klienta. We wnętrzu dominuje kolor biały, który kontrastuje z elementami czarnej stali oraz ciepłego drewna.

- Jesteśmy przekonani, że każdy klient, który odwiedzi salon KODANO Optyk spotka się z najwyższym standardem obsługi oraz bogatym asortymentem okularów, dzięki czemu znalezienie wymarzonego modelu opraw stanie się przyjemnością. Miła i profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzęt do badań wzroku oraz jasne i przestronne wnętrze lokalu. To wszystko sprawia, że klienci mogą poczuć się komfortowo - mówi Klaudia Przytuła, specjalistka ds. marketingu Galerii Jurowieckiej.

Salon KODANO Optyk w Galerii Jurowieckiej można znaleźć na poziomie 0. Jest czynny w godz. 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty, natomiast w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1354 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39