Outlet Białystok. Nowy najemca i powiększenie jednego ze sklepów

2015.07.28 00:00
W Outlet Białystok pojawi się kolejny salon z segmentu mody damskiej. Do grona najemców dołącza polska marka odzieżowa Monnari.
Outlet Białystok. Nowy najemca i powiększenie jednego ze sklepów
Fot: Grzegorz Chuczun
Otwarcie Outlet Białystok

Monnari istnieje na polskim rynku od niemal 14 lat i produkuje ubrania dla kobiet, łącząc światowe trendy mody z ponadczasową klasyką. Nowy salon sieci zajmie blisko 250 mkw. powierzchni, na której klientki będą miały do dyspozycji bogaty asortyment produktów tej marki. Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), a linię odzieżową uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię.

Salon Monnari w Outlet Białystok będzie czwartym sklepem sieci w Polsce w formule outletowej, a zarazem pierwszym w województwie podlaskim.

- Zdecydowaliśmy się otworzyć salon wyprzedażowy w Outlet Białystok, bo wiemy, że cieszą się one dużym powodzeniem u klientek, które poszukują odzieży w niższej cenie - mówi Katarzyna Kostacińska, marketing manager marki Monnari.

Dodatkowo ze względu na rosnącą popularność obiektu, sieć dekoracyjno-wnętrzarska Jysk zdecydowała się na relokację oraz powiększenie swojego dotychczasowego sklepu na terenie obiektu. Lokal zostanie poddany również rearanżacji i zajmie 1190 mkw., a jego otwarcie w nowej odsłonie nastąpi 28 sierpnia.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1889 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39