Pałac Branickich, stadion i miasto z lotu ptaka. Powstaje teledysk promujący Białystok

2015.10.20 00:00
"Jesteśmy z Wami" - do tego utworu powstaje teledysk, który będzie promował Białystok. Wykonuje go zespół Bad Girls złożony z dwóch białostockich wokalistek - Beaty Just i Anety Kowalewskiej.
Pałac Branickich, stadion i miasto z lotu ptaka. Powstaje teledysk promujący Białystok
Fot: materiały Bad Girls

Utwór promuje Białystok - kładzie akcent przede wszystkim na białostockie środowisko sportu. Tekst piosenki nawiązuje do drużyn: piłkarskiej (Jagiellonia), rugby oraz białostockich klubów sztuk walki. W teledysku zostaną przedstawione najbardziej charakterystyczne miejsca w Białymstoku: stadion miejski, Pałac Branickich, Rynek Kościuszki. Zostaną też nakręcone sceny pokazujące z lotu ptaka panoramę miasta. Projekt powstaje przy udziale białostockich artystów: Marka Papaja, który skomponował muzykę do utworu oraz Krzysztofa Zdanuczyka, który będzie zajmował się realizacją teledysku.

Harmonogram nagrywania teledysku został rozłożony na 7 dni. Zostanie nagranych kilka scen. Pierwsza scena będzie kręcona na terenie lotniska Krywlany, które udostępnia realizatorom samolot. Wykorzystany on zostanie do nagrania panoramy Białegostoku. Jeżeli pogoda dopisze, w planach jest też scena skoku ze spadochronu z lądowaniem na stadionie miejskim.

Nie zabraknie też ujęć na stadionie miejskim z piłkarzami Jagiellonii i ich kibicami. Piłkarze zostaną pokazani podczas treningu, a także zaaranżowana zostanie sekwencja meczu piłkarskiego z entuzjastycznie reagującymi kibicami. Zaprezentowany zostanie również trening drużyny rugby. Realizatorzy kręcić będą też pod Pałacem Branickich przy pomocy kamery drona. Sfilmują ogrody i pałac. Zdjęcia do teledysku powstaną także na ringu bokserskim (zawodnicy pokażą sztuki walki, m.in. tajski boks, karate, judo), na Rynku Kościuszki oraz w kawiarni Fama Białostockiego Ośrodka Kultury (zostanie tam nagrany fragment teledysku w konwencji koncertu na żywo).

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

735 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39