Papuga, która wywołała skandal polityczny. Czas na Kino Konesera

2016.10.11 13:28
Filmy wyświetlane w ramach Kina Konesera to dzieła niszowe z interesującą fabułą i inteligentnym humorem. W środę (12.10) będzie można obejrzeć "Zagubionych".
Papuga, która wywołała skandal polityczny. Czas na Kino Konesera
Fot: materiały organizatora

Kino Konesera to cykl sieci kin Helios. Wyświetlane na nim filmy mają nie tylko uprzyjemnić czas, ale też wzbogacić widza o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne.

Organizatorzy z uwagą oglądają filmy na festiwalach, przeglądają recenzje i śledzą dyskusje publiczności właśnie po to, by poruszyć widzów Kina Konesera.

W środę zainteresowani będą mogli obejrzeć film pt. "Zagubieni".

Pavel to dziennikarz, który przechodzi właśnie kryzys wieku średniego. Podczas szukania tematu do nowego artykułu, trafia na konferencję prasową, na której mają zostać ujawnione sekrety niechlubnej konferencji monachijskiej, kiedy to doszło do spotkania Édouarda Daladiera, Nevilla Chamberlaina, Adolfa Hitlera oraz Benito Mussoliniego i zdecydowano o losie Czechosłowacji bez udziału Czechów.

Przywódcy nie mieli jednak pojęcia, że świadkiem ich ustaleń była papuga należąca do premiera Francji. Co ciekawsze - nadal żyje i ma się dobrze. Doskonale zapamiętała kompromitujące rozmowy i potrafi je powtórzyć. Pavel pod wpływem impulsu wykrada papugę Daladiera, by niebawem znaleźć się w sercu wielkiego skandalu politycznego.

Sprawdź: Kino Konesera "Zagubieni"

Monika Zysk
24@bialystokonline.pl

1583 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39