Parada motocykli oraz koncert muzyki Metalliki i AC/DC. Wstęp wolny

2023.07.03 13:54
Do Białegostoku wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja "Harley Day". Organizatorami wydarzenia jest Harley-Davidson Podlasie Club. W programie są Wybory Miss Harley Podlasie, wyścigi na 1/4 mili, a także wiele innych atrakcji.
Parada motocykli oraz koncert muzyki Metalliki i AC/DC. Wstęp wolny
Fot: Anna Woszczenko
Harley Day 2

"Harley Day" to impreza organizowana przez podlaskie stowarzyszenie motocyklowe "Harley-Davidson Podlaskie Club". Jest to grupa zrzeszająca fanów motocykli z Podlasia. Umożliwiają nie tylko integrowanie pasjonatów dwóch kółek, ale także aktywnie popularyzują wiedzę z zakresu motocykli, zachęcając do tej pasji osoby, które nie są członkami grupy lub dopiero zaczynają swoją przygodę z kultową marką.

Członkowie Harley-Davidson Podlaskie Club na swój Harley Day zachęcają do przyjścia pasjonatów motocykli, ale nie tylko, ponieważ event, jak co roku, jest otwarty dla każdego.

W harmonogramie imprezy, oprócz wystawy motocykli, zaplanowany jest chociażby wyścigi na 1/4 mili. Jest to forma sportowej rywalizacji, polegająca na ściganiu się na dystansie 402 metrów czyli 1/4 mili. To krótka, ale intensywna trasa, która wymaga precyzji i dużych umiejętności. Przewidziane są także Wybory Miss Harley Podlasie, w których główną nagrodą dla zwyciężczyni będzie zwiedzanie Hiszpanii na motocyklu marki Harley-Davidson.

Ulicami miasta przejdzie także parada motocykli marki Harley-Davidson & Indian. W trakcie wydarzenia zaplanowane są dodatkowo koncerty polskich zespołów rockowych "AlkoholicA" i "4szmery". "AlkoholicA" gra muzykę zespołu Metallica, natomiast "4szmery" to tribute band australijskiego zespołu AC/DC.

W harmonogramie zaplanowane są także pokazy: grup rekonstrukcyjnych, m.in. Chorągwi Husarskiej Koronnej Stefana Branickiego, sztuk walki Vale Tudo, STUNT, czyli jazdy motocyklem na jednym kole oraz tańca zespołów Fruity Fly oraz 2F Studio.

W miejscu imprezy będzie też stał namiot Muzeum Wojska, który przygotuje atrakcje związane z militariami, które będą skierowane zarówno do dorosłych i dzieci.

Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00 paradą motocykli, która wyruszy spod Hotelu Gołębiewski.
BiałystokOnline objął patronatem "3rd Harley Day".

Więcej informacji: 3rd Harley Day

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

806 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39