Paranienormalna Mariolka i spółka w OiFP

2012.03.30 00:00
Są niebezpiecznie śmieszni i Paranienormalni. To nie jest żart primaaprilisowy, że 1 kwietnia, dwukrotne show w Operze i Filharmonii Podlaskiej da jeden z czołowych polskich kabaretów.
Paranienormalna Mariolka i spółka w OiFP
Fot: materiały organizatora

Istnieją od 2004 roku, a uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek. Powiedzenia słynnej blondynki weszły do powszechnego użytku. Popularność Paranienormalni zdobyli także dzięki Radiu Terefe, w którym Igor Kwiatkowski wykorzystuje swoje niesamowite umiejętności naśladowania dźwięków i mimiki.

Kabaret tworzy także Robert Motyka - mężczyzna o fantastycznym głosie i uroku osobistym, Rafał Kadłucki kopalnia pomysłów, reżyser i osoba odpowiedzialna za techniczne walory występów oraz Michał Paszczyk, aktor potrafiący tworzyć zaskakujące postaci.

Skecze Paranienormalnych tj. Poeta, Mars czy Śląskie Wojny szybko stały się kabaretowymi hitami. W niedzielę, 1 kwietnia w Operze i Filharmonii Podlaskiej zaprezentują swój najnowszy program pt. "Niebezpiecznie śmieszni". Pokazy odbędą się o godz. 16 i 19.

więcej o wydarzeniu: Kabaret Paranienormalni w Białymstoku

MAG

1195 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39