Park art w Ogrodzie Branickich. Warsztaty Galerii Arsenał

2011.09.05 00:00
Łącząc street art z pracą ogrodnika, można wykreować w parkowej przestrzeni prawdziwe dzieło sztuki. Jak to zrobić, dowiedzą się uczestnicy dwudniowych warsztatów w ramach Placu Zabaw Arsenał. Trwają zapisy.
Park art  w Ogrodzie Branickich. Warsztaty Galerii Arsenał
Fot: Galeria Arsenał
Jedna z prac NeSpoon pt. Francacorta

Białostocka Galeria Arsenał sąsiaduje z Ogrodami Branickich - ogromną przestrzenią ogrodowo-parkową. Podczas weekendowych warsztatów z warszawska artystką NeSpoon, uczestnicy zapoznają się z "nieinwazyjnymi" interwencjami artystycznymi w przestrzenie parkowe, następnie sami postarają się wymyślić własną interwencję i znaleźć na nią miejsce w parku. Następnie będą mogli swoim pomysłom nadać realny kształt.

W zajęciach, które odbędą się w dniach 10 - 11 września, mogą wziąć udział zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci. Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: k.kida@galeria-arsenal.pl do piątku 9 września, do godz. 15.00. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

MAG

1672 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39