Paweł Małaszyński w Galerii Alfa. Promocja książki o aktorze

2011.01.17 00:00
Specjalne pokazy filmu "Weekend" - debiutu reżyserskiego Cezarego Pazury z udziałem Pawła Małaszyńskiego, promocja książki Dariusza Domańskiego z cyklu "Aktorzy XXI wieku" i nazwanie sali nr 7 imieniem Pawła Małaszyńskiego, to dzisiejsze atrakcje Kina Helios dla fanów aktora.
Paweł Małaszyński w Galerii Alfa. Promocja książki o aktorze
Fot: Wikipedia.pl
Choć urodził się w Szczecinku, jest mocno związany z Białymstokiem

Paweł Małaszyński jest obecnie jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju i mimo, że nie urodził się w Białymstoku, to jest z nim mocno związany. Tu skończył szkołę podstawową i liceum, nawiązał pierwsze przyjaźnie, założył zespól rockowy Cochise.

Okazji do spotkania z aktorem w Kinie Helios, w Galerii Alfa jest kilka. Tą najbardziej uroczystą będzie nazwanie sali nr 7 imieniem Pawła Małaszyńskiego i wręczenie mu dożywotniego biletu wstępu do kina. Drugim ważnym powodem jest promocja nowo wydanej książki Dariusza Domańskiego, która w formie długiej rozmowy z aktorem i jego najbliższymi współpracownikami zdradza liczne i nieznane informacje z jego życia.

Dodatkowo o godz. 16 i 19 odbędą się specjalne pokazy filmu "Weekend", w którym Paweł Małaszyński, gra jedną z głównych ról.

MAG

902 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39