Piast wywiózł z Michałowa trzy cenne punkty

2011.04.22 00:00
Piast Białystok wygrał wczoraj na wyjeździe z KS Michałowo 3:0 (2:0). Podopieczni trenera Jacka Bayera zdobyli trzy bardzo ważne punkty w kontekście walki o utrzymanie w IV lidze. W pierwszej połowie dwie bramki zdobyl Damian Szczęsny. Wynik spotkania w 67. minucie ustalił Emil Czarnowski.
Fot: sxc.hu

W sobotę rozegrane zostaną pozostałe spotkania 21. kolejki. Bwie białostockie ekipy zagrają w roli gospodarzy. Hetman podejmie w Juchnowcu Dolnym Perspektywę Łomża. Z kolei Włókniarz powalczy na wlasnym stadionie z Orłem Kolno.

KS Michałowo - Piast Białystok 0:3 (0:2). Bramki: Szczęsny 35, 44, Czarnowski 67.

KS Michałowo: Kucharczyk - Klemensowicz, Słoma, T. Chwetko, Hajduczenia (46. D. Doroszko), Tchórznicki, Rybołowicz (75. Jarosz), Janczewski, Frąckiel (60. Janiak), Golak (60. Wroceński), M. Chwetko.

Piast Białystok: Krystosiak - Ciwoniuk, Kateusz, Marczyk, Wierciński, Cichoń (70. Piotrowski), Grzanka, Jakimiuk, Szczęsny (75. Radomski), Hawryluk, Czarnowski (80. Korzinski).