PIĘĆ DĘBÓW

ul. Rymarka 7
16-030 Supraśl

tel. 607 567 673
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 129117
rezerwacja telefoniczna miejsc: tak
klimatyzacja: tak
ogródek / miejsca na zewnątrz: tak
muzyka: do ustalenia
kuchnia: do ustalenia

Pięć Dębów to ośrodek położony poza miastem, w centrum strefy uzdrowiskowej miasta Supraśl, na terenach Natura 2000, oparty o rubieże Krajobrazowego Parku Puszczy Knyszyńskiej. Obiekt jest wkomponowany w krajobraz kilkusetletnich dębów.

Oferuje noclegi w dwuosobowych pokojach, studiach rodzinnych i apartamentach. Nasz hotel to doskonałe miejsce odpoczynku przy akompaniamencie żabich i ptasich koncertów.

Pięć Dębów to również doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych, jak i firmowych.
Do dyspozycji gości jest Karczma na 150 miejsc, przyległe do niej zadaszone tarasy wraz z barem i grillem na 100 osób oraz polana ogniskowa. Karczma wyróżnia się klasycznym wystrojem wnętrza. Elegancko nakryte stoły, obrazy zdobiące ściany, piec kaflowy żywcem wzięty z XIX wieku i nastrojowe oświetlenie pozwalają stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

W czerwcu 2012 roku oddaliśmy do dyspozycji gości Salę Bankietową na ponad 200 miejsc zlokalizowaną przy hotelu. Z salą połączone są dwa tarasy: jeden zamknięty, oszklony, drugi z zadaszeniem. Sala Bankietowa posiada odrębny kompleks zadaszonych wiat z barem, grillem i miejscem na ognisko. Wszystko to mieści się pod dębem ”Ryszardem” wpisanym w rejestr Pomników Przyrody. Sala Bankietowa jest elegancka, jasna i przestronna. Pozostaje w połączeniu z otaczającą nas naturą, dzięki wspaniałym i potężnym fotografiom zdobiącym jej wnętrza.

Pięć Dębów to wymarzone miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i firmowe.

Wesela, chrzciny, komunie, imieniny i urodziny, spotkania towarzyskie oraz inne przyjęcia organizowane dla rodziny, przyjaciół lub pracowników wymagają szczególnej oprawy. W naszej ofercie posiadamy gotowe propozycje, również do każdej z tych imprez możemy podejść w sposób indywidualny.

Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. W ośrodku Pięć Dębów to przyszła Panna Młoda decyduje o kolorystyce stołów, rodzaju świeczników i gatunku żywych kwiatów. Przyszły Pan Młody wybiera menu spośród ponad 100 atrakcyjnych pozycji zawartych w karcie. Dzięki temu ich wesele będzie niezapomnianym przeżyciem kulinarno-estetycznym dla wszystkich gości. Decydując o charakterze uroczystościm, mogą Państwo wybierać Karczmę na 150 osób, Salę Bankietową na 220 osób, przyjęcie na świeżym powietrzu lub catering w każdym wybranym przez Państwa miejscu. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, całą resztą zajmujemy się my. Proponujemy również wesela w stylu staropolskim, włoskim lub rosyjskim. Jeżeli macie Państwo pomysł na niestandardowe wesele, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Wesela przygotowywane w Pięciu Dębach w piątki i niedziele mają atrakcyjne ceny.

A już za kilka lat szczęśliwi rodzice mają możliwość wyboru jednej z dwóch wersji "chrzcin". Krótszej - w trosce o dziecko i dłuższej - ku uciesze wujków.

Gdy minie kilka kolejnych lat, pociecha odwdzięczy się rodzinie, zapraszając wszystkich na przyjęcie komunijne z animacjami prowadzonymi przez firmy organizujące przyjęcia dla dzieci. 

Do dyspozycji dzieci oferujemy w pełni wyposażony plac zabaw.

Pięć Dębów to najmłodsze dziecko właścicieli znanej Państwu restauracji Toast. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży gastronomicznej procentuje najwyższym poziomem świadczonych usług. Jesteśmy w stanie dopasować się do najbardziej nawet wyszukanych potrzeb klientów w dziedzinie kuchni oraz aranżacji imprez.

Zapraszamy do organizacji szkoleń i integracyjnych imprez firmowych. Zgrany, zmotywowany i dobrze wyszkolony zespół to gwarancja sukcesu.
Centrum konferencyjne Pięć Dębów do celów szkoleniowych oferuje: wyposażone w multimedia sale warsztatowe oraz salę konferencyjną.

Teren ośrodka, jak i otaczająca go Puszcza Knyszyńska stwarzają niepowtarzalne warunki do organizacji imprez integracyjnych. Znając Państwa oczekiwania, jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj atrakcji zimowych i letnich. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi firmami, jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwe "Wesołe Miasteczko" dla dorosłych. Będą Państwo mieli co wspominać podczas wspólnej biesiady w przytulnej restauracji.

Pięć Dębów to także catering. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom jesteśmy w stanie zorganizować każdą z wymienionych imprez w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu, o dowolnej porze, na dowolną ilość osób. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji spotkań o zróżnicowanym charakterze, od prostych bufetów kanapkowych po imprezy o randze dyplomatycznej. Mieliśmy zaszczyt przygotowywać przyjęcia w pałacach, fabrykach, na łonie natury, a także na jednostkach pływających. Jeżeli wskażą nam Państwo miejsce w szczerym polu, to my stworzymy tam restaurację.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

PIĘĆ DĘBÓW
PIĘĆ DĘBÓW
PIĘĆ DĘBÓW
PIĘĆ DĘBÓW
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1571 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39