Pierwszy Musical Jam Live w pełni poświęcony kobietom na scenie! Kto wystąpi? [KONKURS]

2024.02.26 12:04
Wielkimi krokami nadchodzi kolejny występ w ramach Musical Jam Live na scenie Nie Teatru. Po raz jedenasty będzie można delektować się magicznymi dźwiękami musicalowych hitów.
Pierwszy Musical Jam Live w pełni poświęcony kobietom na scenie! Kto wystąpi? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Musical Jam Live XI: "Women's Voice" odbędzie się w piątek (1 marca) w Nie Teatrze.

Musical Jam Live XI: "Women's Voice"

To pierwsze wydanie Musical Jam Live, które będzie w pełni poświęcone występom kobiet na scenie. Pod batutą pianistki Kariny Komendery, Aleksandra Gotowicka i Agata Walczak zaprezentują duety, ukazując piękno kobiecego głosu i emocji tkwiących w świecie musicalu.

Aleksandra Gotowicka to wokalistka, aktorka musicalowa i trenerka wokalna, która zdobyła wykształcenie muzyczne na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, specjalizując się w dziedzinie musicalu. Jej kariera sceniczna obejmuje współpracę z teatrami muzycznymi na terenie całego kraju, gdzie wcielała się w różnorodne role w spektaklach "Rodzina Addamsów", "Pretty Woman the Musical", czy też "West Side Story". Aleksandra Gotowicka jest także częścią zespołu Studia Accantus, znanego z występów na YouTube.

Agata Walczak jest również wokalistką, aktorką i trenerką wokalną, a oprócz tego również autorką tekstów. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, specjalności musical. Wystąpiła m.in. w fabularnym filmie offowym "Tam, gdzie świeci słońce", ale również w musicalach "FAME" i "Waitress". W 2019 roku wydała debiutancki album "MISTAKE", który zawiera autorskie kompozycje artystki. Obecnie występuje na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni, grając w musicalu "Hairspray". Jest również częścią spektaklu muzycznego "Abonament na szczęście" w warszawskiej Scenie Relax.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na Musical Jam Live XI. Można wziąć z nim udział TUTAJ.

Więcej informacji: Musical Jam Live XI: "Women's Voice"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

957 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39