Piknik rajdowy przy Teatrze Dramatycznym. Planowane są atrakcje dla całych rodzin

2021.06.10 15:07
W sobotę i niedzielę (12-13.06) przeprowadzony zostanie 40. Rajd Podlaski. W tym terminie planowana jest również specjalna impreza towarzysząca. Jest nią rajdowy piknik.
Piknik rajdowy przy Teatrze Dramatycznym. Planowane są atrakcje dla całych rodzin
Fot: Grzegorz Chuczun

Jubileuszowa 40. edycja Rajdu Podlaskiego zapowiada się naprawdę okazale, gdyż organizatorzy przygotowali blisko 60 km odcinków specjalnych dla załóg klasyfikacji RO oraz 27 km dla załóg SKJS. Ale na samej rywalizacji impreza się nie kończy, bo jest jeszcze jedna, dodatkowa atrakcja, która do udziału we wspomnianym sportowo-motoryzacyjnym wydarzeniu powinna zachęcić nawet całe rodziny. Mowa tu o pikniku rajdowym. Rozpocznie się on w sobotę, a zakończy w niedzielę. Udział w nim możliwy ma być w godz. 10.00-18.00.

W trakcie imprezy towarzyszącej planowanych jest mnóstwo niespodzianek. Będzie można m.in. podziwiać różnego rodzaju auta (nowe, zabytkowe, sportowe), a na specjalnie przygotowanym torze pojawią się modele samochodów zdalnie sterowanych. Ponadto ustawione zostaną place zabaw i dmuchańce, co powinno ucieszyć zwłaszcza najmłodszych uczestników wydarzenia.

W programie są też pokazy tańca oraz konkursy z nagrodami. Staną również foodtrucki, a w tle przygrywać będzie różnego rodzaju muzyka. Przeprowadzony zostanie także charytatywny kiermasz na rzecz Lilianny Fitrzyk, a Politechnika Białostocka pokaże wykorzystujący kompozytową konstrukcję samonośną Bolid CMS-06 i auto typu rallycross.

Piknik odbędzie się na placu przy Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Wstęp jest oczywiście darmowy.

Więcej informacji: Piknik Rajdowy i bolid przed Teatrem Dramatycznym

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

966 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39