Piłkarska środa. Gra III i IV liga [WYNIKI]

2015.11.10 00:00
W środę (11.11) zostały rozegrane spotkania w III i IV lidze piłkarskiej. Poniżej wyniki wszystkich gier.
Piłkarska środa. Gra III i IV liga [WYNIKI]
Fot: pixabay.com

III liga podlasko-warmińsko-mazurska - 17. kolejka

Środa (11.11)

MKS Korsze - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:5 (0:2)
Bramki: Kajca 3', Kuciński 34', Wieczorek 67'(k), 72', Świątek 90'

ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap 3:1 (1:0)
Bramki: Malinowski 9', Zaniewski 55'(k), Maćkowski 84'(k) - Mościński 72'

MKS Ełk - Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
Bramki: Jackiewicz 31'(k), Gondek 80' - Kubowicz 13'

Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec 3:1 (1:1)
Bramki: Sekulski 8', 78', Gajko 50' - Sobociński 10'

Warmia Grajewo - Granica Kętrzyn 5:1 (1:0)
Bramki: Mirwa 37', Domurat 63', Cybulski 73', Chylińki 84', Dzierzgowski 86' - Rałowiec 88'

Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska 0:0

Start Działdowo - Wissa Szczuczyn 2:2 (0:2)
Bramki: Piórek 68', Zasadzki 90' - Mleczek 25', Poduch 42'

Concordia Elbląg - Huragan Morąg 2:0 (1:0)
Bramki: Styś 20', Kiełtyka 90'

Sokół Ostróda - KS Wasilków 4:1 (2:0)
Bramki: Jankowski 17'(k), 50, Filipek 30', Piceluk Pi. 59' - Styś 69'

Tabela III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej

1. Olimpia Elbląg 17 42 53:6
2. MKS Ełk 17 40 38:12
3. Sokół Ostróda 18 36 44:25
4. Finishparkiet Drwęca NML 17 35 42:14
5. Huragan Morąg 17 33 32:13
6. ŁKS 1926 Łomża 17 32 40:24
7. Jagiellonia II Białystok 17 30 24:21
8. Znicz Biała Piska 17 30 30:18
9. Concordia Elbląg 17 27 26:19
10. Wissa Szczuczyn 17 25 26:25
11. Rominta Gołdap 17 20 28:29
12. Olimpia Olsztynek 17 20 19:30
13. Warmia Grajewo 17 16 19:36
14. KS Wasilków 17 13 19:29
15. GKS Wikielec 17 13 18:35
16. MKS Korsze 17 8 6:53
17. Start Działdowo 17 7 10:51
18. Granica Kętrzyn 17 4 11:45

IV liga podlaska - 15. kolejka

Środa (11.11)

Tur Bielsk Podlaski - Pogoń Łapy 4:1 (1:1)
Bramki: Kosiński K. 23', 80', Jakubowski M. 48', Popiołek 70 - Hryniuk 34'

Ruch Wysokie Mazowieckie - Rudnia Zabłudów 6:0 (1:0)
Bramki: Jaworowski 12', 70', Faszczewski 59'(k), 88', Jaźwiński 62', Pasko 73'

Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze 2:0 (0:0)
Bramki: Dłuski 75', 90'

Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik 2:1
Bramki: Jendruczek 35'(k), Czerniawski 72' - ?

KS Michałowo - Orzeł Kolno 4:3 (2:2)
Bramki: Tchórznicki 2', Doroszko B. 32', Zmierczak 88', Kossyk M. 90' - ?

Hetman Tykocin - Biebrza Goniądz 2:1 (1:0)
Bramki: Domalewski 31', Maliszewski R. 78' - Cieciorko 90'

Wigry II Suwałki - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:1 (1:0)
Bramki: Patelski 20', Szyszka 50', Pomian 78' - Sołowiej M. 68'

KS Śniadowo - Piast Białystok 1:3 (1:0)
Bramki: Bruliński 15' - Cichoń 47', 83', Wojno 51'

Magnat Juchnowiec Kościelny - LZS Narewka 0:0

Tabela IV ligi podlaskiej

1. Tur Bielsk Podlaski 15 37 41-10
2. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 35 48-12
3. KS Michałowo 15 32 23-10
4. Dąb Dąbrowa Białostocka 15 28 31-23
5. Hetman Tykocin 15 26 24-24
6. Sparta 1951 Szepietowo 15 23 21-15
7. Cresovia Siemiatycze 15 22 18-17
8. KS Śniadowo 15 21 23-23
9. Puszcza Hajnówka 15 20 19-21
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 15 19 21-16
11. Pogoń Łapy 15 18 31-29
12. Biebrza Goniądz 15 17 15-32
13. Orzeł Kolno 15 16 24-28
14. Rudnia Zabłudów 15 16 22-38
15. Wigry II Suwałki 15 14 19-31
16. MKS Mielnik 15 14 25-31
17. LZS Narewka 15 13 12-27
18. Piast Białystok 15 8 16-46

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

725 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39