Pin-upowy i przyjazny mamom. W centrum działa nowy salon urody

2013.01.25 00:00
Cztery specjalistki od pielęgnacji urody zrezygnowały z pracy w innych salonach, by stworzyć w Białymstoku wyjątkowe miejsce. We wnętrzach nawiązujących do klimatu lat 50. można poddać się kilkudziesięciu zabiegom pielęgnacyjnym nie martwiąc się o opiekę nad swoimi pociechami.
Pin-upowy i przyjazny mamom. W centrum działa nowy salon urody
Specjalistki od pielęgnacji urody ze Studia MonaMi

Jakość bez wygórowanych cen

Studio urody MonaMi mieści się w przestronnym lokalu przy ul. Malmeda. Zaaranżowano go elegancko, wykorzystując m.in. motyw uśmiechniętych dziewczyn w stylu pin-up. Pracują w nim dwie kosmetyczki, jedna masażystka oraz specjalistka od wizażu i stylizacji paznokci. W MonaMi wykonywane są wszystkie najpopularniejsze zabiegi na twarz i ciało oraz masaże. W przyszłości w studio będą również urządzenia modelujące sylwetkę.

- Jest wiele firm, które oferują kosmetyki zapewniające ten sam efekt za rozsądną cenę. By zabieg był skuteczny, nie musi kosztować 300 złotych – mówi Izabela Szutkiewicz, właścicielka salonu.
- Nastawiamy się uczciwie do klienta. Nie zawyżamy cen, aby podnieść renomę, jak to niektórzy robią. Nie jest tak, że im wyższa cena, tym lepszy zabieg – dodaje.

Inne solarium

W MonaMi działa również solarium. Jest ono zaaranżowane nieco inaczej niż większość takich miejsc w Białymstoku.
- Solarium to zwykle zamknięta kabinka z łóżkiem, nie zawsze czystym. Zazwyczaj jest traktowane jako miejsce, gdzie się opalisz, a reszta nie jest ważna. My chcemy zapewnić też poczucie komfortu dla klientek – mówi Szutkiwicz.
Dlatego też część, gdzie znajduje się solarium jest bardzo przestrzenna, urządzona tak, by każdy czuł się tu dobrze.

Promocje na początek

Studio urody MonaMi zaczęło działać w ubiegłym tygodniu. Na początek przygotowało kilka promocji. Oprócz typowych pakietów studniówkowych i karnawałowych można skorzystać w nim m.in. z ciekawej oferty na masaż próżniowy brzucha, ud i pośladków za 30 zł. Już po jednym takim zabiegu widać efekt ujędrnionej skóry, a po serii - można stracić kilka centymetrów w obwodzie.

Trwa zima, która nie jest najlepszym okresem dla naszego organizmu. Dlatego warto skorzystać z propozycji dla skóry zmęczonej i odwodnionej, które powoli przygotują ją do wiosny. Ponadto MonaMi oferuje wiele zabiegów modelujących. Zadowolone z nich będą osoby zmęczone i zziębnięte, bo większość to zabiegi rozgrzewające.

Salon przyjazny mamom

Chyba jedną z mocniejszych stron miejsca jest to, że jest przyjazne mamom. Bez problemu można więc przyjść tu z pociechami i poddać się pielęgnacji urody, a w tym czasie personel zajmie się maluchami.

W salonie jest wydzielony kącik zabaw dla najmłodszych, w którym na pewno nie będą się nudzić. Na czas wizyty u kosmetyczki nie trzeba więc podrzucać dziecka babci, czy szukać mu opieki.
- W MonaMi będzie ona zapewniona - zaznacza Izabela Szutkiewicz.

Wszystko o ofercie MonaMi:
MonaMi Studio Urody i Solarium

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

871 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39