Piotr Bałtroczyk przyjedzie do Białegostoku. Będzie zabawnie i wyjątkowo

2022.09.28 09:52
Piotr Bałtroczyk to osoba, która znana jest w Polsce ze swojego poczucia humoru. Jest dziennikarzem, poetą, konferansjerem oraz satyrykiem. Ze swoim nowym stand-upem wystąpi w Białymstoku.
Piotr Bałtroczyk przyjedzie do Białegostoku. Będzie zabawnie i wyjątkowo
Fot: Źródło: strona internetowa Piotra Bałtroczyka

To będzie wyjątkowy kabaretowy wieczór!

Bałtroczyk słynie ze swojego ciętego poczucia humoru. Jego występy za każdym razem wywołują salwy śmiechu. Na swojej stronie Piotr Bałtroczyk tak o sobie pisze: "Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie.
 Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Otrzymywał wówczas Bałtroczyk nagrody za swą twórczość: dyplomy wieszał gdzie bądź, nagrody finansowe beztrosko trwonił.
 Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płeci - stał się Bałtroczyk tzw. Poetą-pieśniarzem".

Satyryk jest laureatem nagrody "Wiktora 2007" w kategorii "Osobowość telewizyjna". "Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. 
Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle)" - czytamy na stronie Bałtroczyka.

W Białymstoku Piotr Bałtroczyk zaprezentuje swój nowy program - Stand Up "Starość nie jest dla mięczaków". Wydarzenie odbędzie się 20 listopada, o godz. 20:00 w Filharmonii Podlaskiej, ul. Podleśna 2.

Bilety

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1526 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39