Planszówki. Można wygrać egzemplarz gry

2019.02.18 13:46
To będzie wyjątkowe spotkanie w ramach cyklu "Planszówki Johnny'ego i Mateusza". Zagrać można będzie w najnowszą grę Instytutu Pamięci Narodowej - "Niepodległa".
Planszówki. Można wygrać egzemplarz gry
Fot: IPN w Białymstoku

"Niepodległa" to kooperacyjna gra planszowa, wprowadza nas w klimat odzyskania przez Polskę Niepodległości, pokazując, że tylko dzięki współdziałaniu różnych środowisk państwo polskie mogło się odrodzić po latach zaborów. Gra przeznaczona jest dla od 2 do 4 graczy i jej wariant podstawowy przewidziany jest na ok. 30 minut, a zaawansowany na ok. 60-90 minut.

Będzie to również okazja do spotkania z projektantem gier - Karolem Madajem - twórcą takich kultowych tytułów jak "Kolejka" czy "Letnisko", a jednocześnie pomysłodawcą "Niepodległej".

Wśród uczestników spotkania rozlosowany będzie egzemplarz gry.

To pierwsze z serii spotkań promocyjnych organizowanych przez Fundację Grający Białystok we współpracy z Oddziałem IPN w Białymstoku.

Poza tytułem i atrakcją tygodnia organizatorzy "Planszówek" zapraszają oczywiście również do korzystania z bogatej i wciąż rosnącej kolekcji gier planszowych. Już ponad 100 tytułów, z których można wybierać i świetnie się bawić.

Planszówki Johnny'ego i Mateusza to największe spotkania z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku. Ich formuła pozostaje jednak niezmienna. Można przyjść zupełnie za darmo i skorzystać z kolekcji gier planszowych, kostkowych i karcianych. Ekipa organizatorów, którą łatwo zlokalizować po czerwonych plakietkach, jak zwykle pomoże wybrać odpowiednią grę i wyjaśni zasady.

Pomysłodawcy spotkań chcą też wrócić do pierwotnej, angażującej wszystkich, idei imprezy, w której liczą na świetną współpracę z graczami. Można podzielić się z innymi ciekawymi tytułami gier. Warto też zabrać ze sobą współgraczy.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (18.02) w pubie Hary. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Szczegóły: Karol Madaj i "Niepodległa" na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1801 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39