Planszówki wracają po wakacjach. Nowi gracze mile widziani

2018.09.28 14:03
Największe spotkania z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku wracają po wakacyjnej przerwie! Nowy sezon Planszówek Johnny'ego i Mateusza rozpocznie się w poniedziałek (1.10) w pubie Hary.
Planszówki wracają po wakacjach. Nowi gracze mile widziani
Fot: Maciek Berger

Planszówki Johnny'ego i Mateusza to inicjatywa gdzie całkowicie za darmo można skorzystać z kolekcji gier planszowych oraz z porady w kwestii wyboru tytułu do rozgrywki. Miłośnicy gier spotykają się w każdy poniedziałek.

Warto dołączyć!

Formuła spotkań pozostaje niezmienna. Ekipa organizatorów, którą łatwo zlokalizować po czerwonych plakietkach pomoże jak zwykle znaleźć odpowiednią grę oraz wyjaśni zasady - nie bójcie się więc zapraszać nowe osoby do spróbowania tej wyśmienitej formy spędzania wolnego czasu.

Pomysłodawcy cyklu przypominają, że główną siłą napędową spotkań jest dobra zabawa. Mile witają zapalonych graczy, ale jeszcze chętniej osoby, które z planszówkami miały małą styczność. Jeśli chcecie bliżej poznać zasady gry, wpadajcie na spotkanie.

Jeśli macie jakieś tytuły, którymi chcecie się podzielić albo szukacie innych współgraczy - też bierzcie gry i wpadajcie na spotkanie.

Niespodzianki na otwarcie sezonu

Uczestnicy imprezy, którzy posiadają plakietki biorą udział w Planszówkowej Loterii. Warto przypomnieć, że za każde wydane przy barze 8 zł otrzymuje się kupon, który podpisany bierze udział w losowaniu nagród rzeczowych. Do wygrania są gry planszowe, gadżety gamingowe oraz napoje w barze.

Podczas premiery sezonu na uczestników czekają też upominki - co godzinę spośród kuponów wrzuconych do magicznego słoika, będą losowane gratisowe piwa od Hary'ego oraz kupony zniżkowe na zakupy w Pomysłowej Kredce.

Podczas premiery sezonu na uczestników czekają dodatkowe atrakcje - losowanie bezpłatnych piw lub soków ufundowanych przez pub Hary.

Granie w planszówki jest całkiem darmowe, ale nikomu nie trzeba wyjaśniać, że siedzenie w lokalu wymaga korzystania z jego baru. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. Portal Białystok patronuje imprezie.

Szczegóły: Planszówki Johnny'ego i Mateusza. Otwieramy nowy sezon!

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1782 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39