Po prostu bitwa! Dziewczyny vs Chłopaki i Dance Mob pod Ratuszem w Białymstoku

2010.06.04 00:00
Do decydującego starcia uczestników programu You Can Dance - Po Prostu Tańcz! dojdzie w Białymstoku już 5 czerwca. Program będzie transmitowany na żywo na antenie telewizji TVN. Ponadto każdy, kto zechce, będzie mógł wziąć udział w najprawdziwszym Dance Mobie!
Po prostu bitwa! Dziewczyny vs Chłopaki  i Dance Mob pod Ratuszem w Białymstoku
Fot: materiały organizatora

W bitwie drużyn Ani Muchy i Michała Piróga, weźmie udział dwanaście dziewcząt i dwunastu chłopaków. Wśród nich jest białostoczanka - Patrycja Kozłowska.

Cała grupa od 31 maja brała udział w warsztatach tanecznych pod okiem choreografów. Dziewczynami zajmował się się Mariusz Olszewski(jazz i taniec współczesny) oraz Rafał Kamiński (hip hop), a chłopaków wzięły w obroty Katarzyna Kizior (jazz i taniec współczesny) i Justyna Lichacy (hip hop).

Już jutro spektakularna bitwa taneczna na rynku Kościuszki która będzie transmitowana na żywo na antenie TVN od godziny 17.25. Na scenie zaprezentuje się też zespół Afromental i Agnieszka Chylińska. Oprócz tego, każdy chętny może wziąć udział w Dance Mobie czyli totalnie odjechanym tańcu synchronicznym. Filmik instruktażowy I energetyczny układ taneczny dostępny jest na stronie: youcandace.plejada.pl

Każdy, kto zarejestruje się najpóźniej do godz. 14 w sobotę w namiocie na rynku, dostanie specjalną opaskę umożliwiająca wstęp do sektora pod sceną. Po prostu show!

zobacz także fotoreportaż: You Can Dance - warsztaty

MAG

1786 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39