Podlascy olimpijczycy spotkają się w Operze z kibicami. Wstęp jest bezpłatny

2021.08.17 12:06
W środę (18.08) w Operze i Filharmonii Podlaskiej dojdzie do wyjątkowego spotkania podlaskich sportowców z kibicami. Będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz zadać nurtujące nas pytania.
Podlascy olimpijczycy spotkają się w Operze z kibicami. Wstęp jest bezpłatny
Fot: Marek Biczyk/pzla.pl

Gwiazdy sportu wychodzą do kibiców. W środę w Operze i Filharmonii Podlaskiej zjawią się medaliści olimpijscy z Tokio, czyli Wojciech Nowicki oraz Maria Andrejczyk, ale nie zabraknie też innych zawodników z naszego regionu, którzy byli w Japonii. Na spotkanie przybędą również członkowie #TeamPodlaskie (drużyna najlepszych podlaskich sportowców utworzona z inicjatywy zarządu województwa), w skład którego wchodzą m.in. Klaudia Kardasz, Marcin Makar, Marlena Gola, Rafał Kalinowski, Juliusz Trochimczuk, Paweł Arciszewski, Joanna Fiedorow i Kamil Szeremeta.

Na miejscu będzie można zadać zawodnikom pytania oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Podczas wydarzenia nastąpi ponadto otwarcie wystawy zdjęć podlaskich olimpijczyków oraz pojawi się pyszny tort. Planowane są także wywiady z Wojciechem Nowickim i Marią Andrejczyk. Przeprowadzi je znany dziennikarz sportowy - Jacek Kurowski.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Aby wziąć udział w evencie trzeba posiadać darmowy bilet, który można odebrać codziennie do środy w godz. 8.30-16.30 w kasie biletowej Opery i Filharmonii Podlaskiej. Liczba wejściówek jest ograniczona, wydawane są one do wyczerpania puli.

Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 18.00, aczkolwiek organizatorzy proszą kibiców, by ci zjawili się 30 minut wcześniej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39