Podlaska firma idzie jak burza. Otwiera kolejne biuro, tym razem we Wrocławiu

2024.02.24 18:39
Białostockie marki często pokazują, jak wielki potencjał w nich drzemie. Sukcesywnie podbijają inne regiony, a nawet i kraje. Znana lokalna agencja PR-owa niedawno otworzyła biuro w Krakowie, teraz przyszła pora na Wrocław.
Podlaska firma idzie jak burza. Otwiera kolejne biuro, tym razem we Wrocławiu
Fot: Opublikowani

Agencja PR Opublikowani podbija kolejne regiony. Już poza podlaskim, działa też na dolnośląskim i opolskim. Niedawno chwaliła się nowym biurem w Krakowie, a teraz podaje kolejną lokalizację. Tym razem - Wrocław. 

– Jeszcze bardziej zwiększamy swój zasięg i otwieramy się na nowych klientów na południu Polski. Większość firm, które wspieramy, jest z Podlasia, Mazowsza oraz Warmii i Mazur, ale chcemy działać na rynku ogólnopolskim. Rozwijamy się jak przedsiębiorcy, z którymi mamy przyjemność współpracować – mówi Janusz Mroczkowski, CEO agencji Opublikowani.

Agencja działa od 2010 r., obsługuje sieci franczyzowych. Dotychczas miała okazję współpracować z ponad 100 różnymi firmami, nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Zajmuje się: strategiami komunikacji, relacjami z mediami, działaniami wizerunkowymi, obsługą social media i content marketingiem. Oprócz tego oferuje outsourcing marketing, copywriting i realizację produkcji wideo i sesji zdjęciowych.

– Tworzymy grupę specjalistów z zakresu PR, marketingu internetowego i copywritingu. W ubiegłym roku obraliśmy nowy kierunek rozwoju, chcąc dotrzeć do klientów z południa Polski. Jesteśmy przekonani, że nasze duże doświadczenie przyczyni się do sukcesu wielu kolejnych firm. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług, dlatego mamy swoich menadżerów we Wrocławiu i Krakowie. Mogą oni osobiście zajmować się PR-em przedsiębiorców – wskazuje Janusz Mroczkowski.

Agencja Opublikowani obsługuje marki franczyzowe, takie jak: Fit Cake, the White Bear Coffee, LodyBonano, Wytwórnia Lodów Polskich "u Lodziarzy", Crazy Dog czy BuBu Bubble Tea. Wśród klientów są także m.in. Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie (właściciel marek Łaciate, Milko i Mazurski Smak), Stekop S. A. czy Rutkowski Development.

Nowe biuro białostockiej agencji znajduje się przy ul. Stanisławowskiej 47 we Wrocławiu. Z kolei Centrala Agencji ma swoją siedzibę przy ul. Ciołkowskiego ⅔ w Białymstoku.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1061 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39