Podlaska firma w Hannoverze

2017.11.14 11:08
Firma z naszego regionu wyjechała do Hannoveru. Co będzie tam robiła?
Podlaska firma w Hannoverze
Fot: Materiały prasowe

Sokólski Metal-Fach wyjechał do Hannoveru. Będzie się tam promować do 18 listopada.

W niemieckich targach udział bierze wielu wystawców rolniczych i przemysłowych z całego świata. Organizatorzy zakładają, że w tym roku wydarzenie zgromadzi około 3 tys. firm. Wśród nich znalazł się sokólski Metal-Fach.

- Ogromnie cieszymy się, że już po raz kolejny możemy znaleźć się w tym prestiżowym miejscu o tak wysokiej randze. Oceniamy targi jako kluczowe w kontekście rozwijania zagranicznej sieci dystrybucyjnej. Nieustannie prowadzimy rozmowy z nowymi dystrybutorami w kolejnych państwach i liczymy na nowe rynki zbytu naszych niezawodnych i zaawansowanych technologicznie maszyn uprawowych – mówi Joanna Jatkowska kierująca marketingiem w firmie.

Metal-Fach myśli o podbiciu Francji i Hiszpanii. Już teraz powodzeniem cieszą się tam wyprodukowane przez firmę agregaty uprawowe.

Sokólski producent maszyn rolniczych w swojej ofercie ma m.in. prasy zwijające, owijarki do bel, ładowacze czołowe i ich osprzęt, wozy paszowe, rozrzutniki obornika, pługi, przyczepy rolnicze, różnego rodzaju agregaty oraz konstrukcje stalowe.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1585 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39