Podlaska firma została doceniona na międzynarodowych targach

2016.08.19 13:31
Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol z Grajewa otrzymała trzy złote medale na Międzynarodowych Targach Poznańskich Polagra Food 2016.
Podlaska firma została doceniona na międzynarodowych targach
Fot: pixabay.com

SM Mlekpol z Grajewa doceniono na Międzynarodowych Targach Poznańskich Polagra Food 2016 za wszystkie zgłoszone do konkursu produkty. Mleko Łaciate Junior, Mleko Zsiadłe oraz ser dojrzewający Złoty Mazur w plastrach zyskały uznanie sądu konkursowego, w którym zasiadają eksperci branży spożywczej. Wszystkim trzem produktom przyznano złote medale Polagra Food 2016.

To jednak nie koniec, bowiem nadchodzi czas, kiedy swoje zdanie będzie mógł wyrazić każdy. Taka możliwość pojawi się podczas targów Polagra Food w dniach 26-29 września, kiedy to będzie trwał plebiscyt Złoty Medal-Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosy będzie można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu wydarzenia, na stronie internetowej Międzynarodowych Targów Poznańskich.

SM Mlekpol ma 12 zakładów produkcyjnych. Są one zlokalizowane w Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu, Gorzowie Wielkopolskim i Suwałkach. Ponad 30% wyrobów, które w nich powstają, eksportowanych jest krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1485 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39