Podlaska Marka Roku 2010. Prezentacja produktów zgłoszonych do konkursu

2011.03.16 00:00
Prezentacja to przede wszystkim moment, kiedy jurorzy wchodzący w skład Kapituły konkursu mogą dokonywać ocen i wybierać najlepszych. W skład zespołu jurorów dokonującego oceny w kategorii Smak wejdzie m.in. ekspert kulinarny, kucharz i członek Klubu Szefów Kuchni, Robert Sowa.
Podlaska Marka Roku 2010. Prezentacja produktów zgłoszonych do konkursu
Fot: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Cel konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego od lat pozostaje niemieniony - jest nim promocja najlepszych lokalnych produktów i inicjatyw, co z kolei służy promocji całego województwa podlaskiego. Prezentacja umożliwia zapoznanie się z dokonaniami działających w naszym regionie firm i instytucji, spróbowania tradycyjnych przysmaków oraz przeglądu najważniejszych przedsięwzięć zrealizowanych w ubiegłym roku. Konkurs zgromadził łącznie 122 zgłoszenia, w tym w kategorii Smak zgłoszono 41 produktów, Miejsce - 15 zgłoszeń, Przedsięwzięcie - 35 i Produkt - 31. Prezentacja odbędzie się 16 marca o godz. 12 w Dworze Czarneckiego w Kolonii Porosły.

Podczas zamkniętego posiedzenia Kapituła wskaże zdobywców najwyższych laurów i przyzna wyróżnienia. Oficjalne wyniki poznamy 16 kwietnia podczas uroczystej gali organizowanej w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej.

andy

958 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39