Podlaski futbol. A-klasa - 11. kolejka

2023.11.10 14:02, Aktualizacja: 2023.11.13 10:07
Czas na ostatnie mecze na szczeblu podlaskiej A-klasy przed zimową przerwą. 11. kolejka rozpocznie się w sobotę (11.11) od starcia Iskry Narew z Iskrą Wyszki.
Podlaski futbol. A-klasa - 11. kolejka
Fot: Grzegorz Chuczun

A-klasa (gr. I) - tabela po rundzie jesiennej

1. Warmia II Grajewo 9 23 7 2 0 38:14
2. Polonia Raczki 9 20 6 2 1 26:9
3. Wissa II Szczuczyn 9 17 5 2 2 31:15
4. ŁKS 1926 II Łomża 9 16 5 1 3 37:20
5. Narew Choroszcz 9 14 4 2 3 17:15
6. Jastrząb Knyszyn 9 11 3 2 4 22:26
7. Verta Suwałki 9 11 3 2 4 15:21
8. Orzeł II Kolno 9 10 3 1 5 22:26
9. Jasion Jasionówka 9 6 2 0 7 9:37
10. Grab Janówka 9 0 0 0 9 4:38


A-klasa (gr. II) - 11. kolejka

Sobota (11.11)

Sky Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże 3:0 (0:0)
Bramki: Daniel Samluk 74, Filip Dojlida 90, Damian Bieliński 90+3

Niedziela (12.11)

KS II Wasilków - Supraślanka Supraśl 1:2 (1:2)
Bramki: Robert Zajkowski 25 - Sebastian Rybnik 8, Jakub Dudko 40

Hattrick Białystok - Hetman Białystok 2:1 (2:0)
Bramki: Krzysztof Gawryluk 29, Piotr Zdanowicz 31 - Mateusz Drągowski 62

Mecz rozegrany awansem we wrześniu

Pasja Kleosin - Piłkawka Białystok 6:1 (4:1)
Bramki: Marcin Czaczkowski 11, Sebastian Radziejewski 16, Szymon Sawicki 18, Mateusz Kondraciuk 36, 69, Marek Korolewski 76 - Gabriel Olizarowicz 3

Pauza: Magnat Juchnowiec Kościelny i Kos 1984 Rutki

Tabela po 11 kolejkach

1. Sky Białystok 8 24 8 0 0 1:5
2. Korona Dobrzyniewo Duże 9 21 7 0 2 18:10
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 9 18 6 0 3 31:8
4. Pasja Kleosin 9 15 5 0 4 20:16
5. Supraślanka Supraśl 9 14 4 2 3 21:16
6. Hattrick Białystok 9 14 4 2 3 14:11
7. Kos 1984 Rutki 9 10 3 1 5 13:25
8. KS II Wasilków 9 8 2 2 5 7:12
9. Hetman Białystok 9 4 1 1 7 12:19
10. Piłkawka Białystok 8 0 0 0 8 4:37


A-klasa (gr. III) - 11. kolejka

Sobota (11.11)

Iskra Narew - Iskra Wyszki 5:1 (2:0)
Bramki: Onufry Kos 17, 31, 58, Sebastian Czurak 69, 90+2 - Arkadiusz Kowalewski 90

Niedziela (12.11)

Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec 2:1 (0:1)
Bramki: Oskar Niewiński 72, 88 - Marcin Sejbuk 17

Żubr Drohiczyn - Włókniarz Białystok 4:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Radziszewski 33, Daniel Barwiejuk 62, Grzegorz Sielewonowski 75, Krystian Dawidziuk 78

Bocian Boćki - LZS Narewka 4:0

Cresovia II Siemiatycze - Olimpia II Zambrów 1:5

Unia Ciechanowiec - Kolejarz Czeremcha 3:1 (1:0)
Bramki: Rafał Pampuch 6, Michał Biały 56, Bartłomiej Antoniak 63 - Mateusz Samosiuk 70

Tabela po 11 kolejkach

1. Żubr Drohiczyn 11 28 9 1 1 45:14
2. Olimpia II Zambrów 11 27 9 0 2 45:17
3. Bocian Boćki 11 24 8 0 3 31:12
4. Husar Nurzec 11 19 6 1 4 22:18
5. Tur II Bielsk Podlaski 11 18 6 0 5 19:20
6. Iskra Narew 11 17 5 2 4 17:15
7. Unia Ciechanowiec 10 12 3 3 4 14:19
8. Kolejarz Czeremcha 11 11 3 2 6 22:32
9. LZS Narewka 11 10 3 1 7 10:23
10. Iskra Wyszki 11 8 2 2 7 17:38
11. Cresovia II Siemiatycze 11 8 2 2 7 15:31
12. Włókniarz Białystok 10 4 0 4 6 12:30

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1427 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39