Podlaski futbol. Gra A-klasa

2024.05.03 10:53, Aktualizacja: 2024.05.05 18:44
Na szczeblu podlaskiej A-klasy trwa walka o awans poziom wyżej. W tej chwili pierwsze miejsce w poszczególnych grupach zajmują Warmia II Grajewo, Sky Białystok oraz Olimpia II Zambrów.
Podlaski futbol. Gra A-klasa
Fot: pixabay

A-klasa (gr. I) - 13. kolejka

Wtorek (30.04)

Jastrząb Knyszyn - Jasion Jasionówka 4:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Cybulko 22, 58, Eryk Chrzanowski 47, 74 - Rafał Zalewski 60, 90

Piątek (3.05)

Orzeł II Kolno - Narew Choroszcz 1:2 (0:1)
Bramki: Miłosz Kosakowski 50 - Radosław Żero 36, Dawid Aneszo 76

Sobota (4.05)

Wissa II Szczuczyn - Grab Janówka 4:1 (2:0)
Bramki: Krystian Dzięgielewski 2, Krystian Sulewski 35, 47, Rafał Trzonkowski 61 - Marcin Dawidowicz 72

Verta Suwałki - Polonia Raczki 0:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Burzycki 75, Michał Naruszewicz 90

Niedziela (5.05)

ŁKS 1926 II Łomża - Warmia II Grajewo 2:2 (1:0)
Bramki: Alex Protaziuk 44, Michał pardo 58 - Kacper Randzio 48, Szymon Sobolewski 84k

Tabela po 13 kolejkach

1. Warmia II Grajewo 13 30 9 3 1 47:19
2. Narew Choroszcz 13 29 9 2 2 25:14
3. Polonia Raczki 13 23 7 2 4 33:17
4. ŁKS 1926 II Łomża 13 23 7 2 4 55:28
5. Jastrząb Knyszyn 13 23 7 2 4 37:35
6. Wissa II Szczuczyn 13 20 6 2 5 37:25
7. Verta Suwałki 13 14 4 2 7 19:28
8. Orzeł II Kolno 12 13 4 1 7 24:31
9. Jasion Jasionówka 12 7 2 1 9 14:45
10. Grab Janówka 13 1 0 1 12 8:57


A-klasa (gr. II) - 16. kolejka

Wtorek (30.04)

Pasja Kleosin - Kos 1984 Rutki 3:2 (2:1)
Bramki: Ilya Karpinski 4, Mateusz Kondraciuk 11, 90 - Sebastian Żukowski 45, Daniel Regulski 75k

Środa (1.05)

KS II Wasilków - Sky Białystok 1:2 (0:2)
Bramki: Szymon Pikulski 66 - Dawid Korotkiewicz 20k, Daniel Samluk 35

Piłkawka Białystok - Hetman Białystok (mecz przełożony na 15.05)
Magnat Juchnowiec Kościelny - Hattrick Białystok (mecz przełożony na 24.05)

Pauza: Supraślanka Supraśl, Korona Dobrzyniewo Duże

Tabela po 16 kolejkach

1. Sky Białystok 13 39 13 0 0 41:10
2. Korona Dobrzyniewo Duże 13 27 9 0 4 30:16
3. Magnat Juchnowiec Kościelny 13 27 9 0 4 42:14
4. Pasja Kleosin 13 24 8 0 5 27:22
5. Supraślanka Supraśl 12 20 6 2 4 27:19
6. KS II Wasilków 14 17 5 2 7 18:19
7. Hattrick Białystok 12 14 4 2 6 17:22
8. Kos 1984 Rutki 14 13 4 1 9 20:40
9. Hetman Białystok 13 7 2 1 10 17:30
10. Piłkawka Białystok 11 0 0 0 11 7:54


A-klasa (gr. III) - 16. kolejka

Środa (1.05)

Olimpia II Zambrów - LZS Narewka 7:0 (3:0)
Bramki: Damian Brzeziński 21, 51, Piotr Bruliński 28, 84, Krystian Tabędzki 42, Marcin Zawadzki 54, Marek Kołakowski 71

Sobota (4.05)

Tur II Bielsk Podlaski - Iskra Narew 1:2

Husar Nurzec - Kolejarz Czeremcha 1:0

Włókniarz Białystok - Iskra Wyszki 3:1

Bocian Boćki - Unia Ciechanowiec 1:3

Niedziela (5.05)

Żubr Drohiczyn - Cresovia II Siemiatycze 0:1

Tabela po 16 kolejkach

1. Olimpia II Zambrów 16 42 14 0 2 71:19
2. Żubr Drohiczyn 15 37 12 1 2 58:15
3. Bocian Boćki 16 32 10 2 4 43:20
4. Tur II Bielsk Podlaski 16 27 9 0 7 36:28
5. Husar Nurzec 16 26 8 2 6 27:31
6. Iskra Narew 16 24 7 3 6 28:27
7. Unia Ciechanowiec 16 19 5 4 7 24:31
8. Włókniarz Białystok 16 17 4 5 7 27:41
9. Cresovia II Siemiatycze 16 16 4 4 8 26:42
10. Iskra Wyszki 16 11 3 2 11 21:54
11. Kolejarz Czeremcha 15 11 3 2 10 24:44
12. LZS Narewka 16 10 3 1 12 12:45

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1542 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39