Podlaski futbol. Gra A-klasa

2024.05.31 11:46, Aktualizacja: 2024.06.02 21:03
W najbliższych dniach do skutku dojdą kolejne mecze na szczeblu podlaskiej A-klasy. Terminarz gier wygląda następująco.
Podlaski futbol. Gra A-klasa
Fot: pixabay

A-klasa (gr. I) - 17. kolejka

Sobota (1.06)

Verta Suwałki - Jastrząb Knyszyn 0:3 (0:3)
Bramki: Dawid Hryń 9, Eryk Chrzanowski 15, Adam Orłowski 35

Polonia Raczki - Grab Janówka 5:0

Wissa II Szczuczyn - Narew Choroszcz 0:3 walkower

Niedziela (2.06)

Warmia II Grajewo - Jasion Jasionówka 6:1 (3:0)
Bramki: Emil Jagielski 17, 23 Piotr Jankiewicz 36, Łukasz Witkowski 59, Bartosz Olszewski 71, Kacper Śleszyński 89 - Tomasz Skutnik 49

ŁKS 1926 II Łomża - Orzeł II Kolno 4:2 (1:2)
Bramki: Sebastian Dąbrowski 19, Michał Pardo 58, 60, 86 - Dawid Duchnowski 9, Filip Pilch 45

Tabela po 17 kolejkach

1. Narew Choroszcz 17 41 13 2 2 38:14
2. Warmia II Grajewo 17 36 11 3 3 62:26
3. Polonia Raczki 17 35 11 2 4 54:27
4. ŁKS 1926 II Łomża 17 32 10 2 5 74:41
5. Jastrząb Knyszyn 17 29 9 2 6 48:45
6. Wissa II Szczuczyn 17 23 7 2 8 41:36
7. Orzeł II Kolno 17 17 5 2 10 36:50
8. Verta Suwałki 17 17 5 2 10 26:38
9. Jasion Jasionówka 17 11 3 2 12 21:68
10. Grab Janówka 17 4 1 1 15 17:72


A-klasa (gr. II) - 20. kolejka

Sobota (1.06)

Supraślanka Supraśl - Hattrick Białystok 4:1

Korona Dobrzyniewo Duże - Kos 1984 Rutki 2:2

Niedziela (2.06)

Pasja Kleosin - Magnat Juchnowiec Kościelny 2:3

Piłkawka Białystok - KS II Wasilków 2:12

Pauza: Hetman Białystok i Sky Białystok

Tabela po 20 kolejkach

1. Sky Białystok 16 48 16 0 0 51:12
2. Magnat Juchnowiec Kościelny 17 36 12 0 5 50:18
3. Korona Dobrzyniewo Duże 16 32 10 2 4 34:19
4. Supraślanka Supraśl 16 27 8 3 5 34:25
5. Pasja Kleosin 16 27 9 0 7 34:29
6. KS II Wasilków 16 20 6 2 8 31:23
7. Kos 1984 Rutki 17 20 6 2 9 32:43
8. Hattrick Białystok 16 17 5 2 9 21:33
9. Hetman Białystok 16 10 3 1 12 27:34
10. Piłkawka Białystok 16 0 0 0 16 10:88


A-klasa (gr. III) - 20. kolejka

Czwartek (30.05)

Olimpia II Zambrów - Iskra Wyszki 4:0

Sobota (1.06)

Husar Nurzec - Unia Ciechanowiec 2:3

Włókniarz Białystok - Bocian Boćki 3:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Paszkowski 50, Dominik Nowakowski 51, Miłosz Rzepniewski 90 - Kacper Sędziak 69

Niedziela (2.06)

Kolejarz Czeremcha - Cresovia II Siemiatycze 1:5

Żubr Drohiczyn - Tur II Bielsk Podlaski 9:2

LZS Narewka - Iskra Narew 1:3

Tabela po 20 kolejkach

1. Olimpia II Zambrów 20 51 17 0 3 73:21
2. Żubr Drohiczyn 20 50 16 2 2 79:21
3. Iskra Narew 20 34 10 4 6 42:31
4. Bocian Boćki 20 33 10 3 7 45:28
5. Husar Nurzec 20 32 10 2 8 36:34
6. Unia Ciechanowiec 20 28 8 4 8 35:40
7. Tur II Bielsk Podlaski 20 28 9 1 10 42:44
8. Cresovia II Siemiatycze 20 26 7 5 8 38:44
9. Włókniarz Białystok 20 21 5 6 9 31:49
10. Kolejarz Czeremcha 20 17 5 2 13 29:58
11. Iskra Wyszki 20 12 3 3 14 27:67
12. LZS Narewka 20 11 3 2 15 15:55

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1149 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39