Podlaski futbol. Gra A-klasa

2024.06.14 09:30, Aktualizacja: 2024.06.16 21:22
Grupa I podlaskiej A-klasy granie w sezonie 2023/2024 już zakończyła, ale inaczej wygląda sytuacja w gr. II i III. Tam ostatnia kolejka jeszcze przed nami.
Podlaski futbol. Gra A-klasa
Fot: pixabay

A-klasa (gr. I) - tabela po 18 kolejkach

1. Narew Choroszcz 18 44 14 2 2 42:17
2. Polonia Raczki 18 38 12 2 4 66:30
3. Warmia II Grajewo 18 36 11 3 4 65:30
4. ŁKS 1926 II Łomża 18 32 10 2 6 77:49
5. Jastrząb Knyszyn 18 32 10 2 6 56:48
6. Wissa II Szczuczyn 17 23 7 2 8 41:36
7. Orzeł II Kolno 17 17 5 2 10 36:50
8. Verta Suwałki 18 17 5 2 11 27:40
9. Jasion Jasionówka 18 11 3 2 13 24:80
10. Grab Janówka 18 7 2 1 15 19:73


A-klasa (gr. II) - 22. kolejka

Środa (12.06)

Hetman Białystok - Hattrick Białystok 2:1 (0:0)
Bramki: Damian Horvath 85, Patryk Błaszko 88 - Denys Nemnozhko 75

Sobota (15.06)

Korona Dobrzyniewo Duże - Sky Białystok 3:6 (0:3)
Bramki: Jacek Kitlas 53, Daniel Krysiewicz 59, Mateusz Nakielski 73 - Patryk Niedzwiecki 5, 22, Daniel Samluk 10, Damian Bieliński 78, Błażej Żero 81, 89

Niedziela (16.06)

Supraślanka Supraśl - KS II Wasilków 1:4 (1:1)
Bramki: Damian Sakowski 5 - Stanisław Sobecki 28, Damian Zubowski 54, 87, 90

Piłkawka Białystok - Pasja Kleosin 2:8 (1:5)
Bramki: Łukasz Niedzielko 10, Kacper Piotrowski 77 - Andrzej Sienkiewicz 2, 6, Viachaslau Kazlou 15, Grzegorz Górski 22, 29, Łukasz Janczewski 72, 83, 88

Pauza: Kos 1984 Rutki i Magnat Juchnowiec Kościelny

Tabela po 22 kolejkach

1. Sky Białystok 18 54 18 0 0 62:16
2. Magnat Juchnowiec Kościelny 18 39 13 0 5 55:18
3. Korona Dobrzyniewo Duże 18 32 10 2 6 40:29
4. Pasja Kleosin 18 30 10 0 8 42:39
5. Supraślanka Supraśl 18 27 8 3 7 36:34
6. KS II Wasilków 18 26 8 2 8 43:24
7. Kos 1984 Rutki 18 23 7 2 9 37:46
8. Hattrick Białystok 18 20 6 2 10 26:38
9. Hetman Białystok 18 13 4 1 13 32:40
10. Piłkawka Białystok 18 0 0 0 18 12:101


A-klasa (gr. III) - 22. kolejka

Sobota (15.06)

Husar Nurzec - Tur II Bielsk Podlaski 9:1 (4:1)
Bramki: Marcin Żornaczuk 7, 52, 54, Paweł Sołościuk 14, 20, 66, 78, Szymon Cieśluk 42, Karol Stachniak 60 - Kamil Zagrobski 30

Iskra Wyszki - Iskra Narew 1:4 (0:3)
Bramki: Arkadiusz Kowalewski 89 - Andrzej Sosnowski 17, Adrian Androsiuk 30, 44, Marcin Jerzyk 51

LZS Narewka - Bocian Boćki 0:5 (0:1)
Bramki: Maciej Kuczyński 24, Ksawery Kruszewski 61, Dmytro Heliuta 63, Yaroslav Kosenko 70, Szymon Czmut 82

Niedziela (16.06)

Włókniarz Białystok - Żubr Drohiczyn 0:4 (0:3)
Bramki: Dominik Zagubień 2, 36, Daniel Barwiejuk 11, Konrad Buśko 90

Kolejarz Czeremcha - Unia Ciechanowiec 3:3 (2:2)
Bramki: Maciej German 38, Daniel Zieńczuk 44, Andrzej Kaliszewicz 87 - Krzysztof Kadłubowski 12, 54, Karol Muczyński 42

Olimpia II Zambrów - Cresovia II Siemiatycze 4:2 (2:1)
Bramki: Piotr Bruliński 16, 25, Marcin Zawadzki 77, Damian Brzeziński 82 - Mateusz Majewski 29, Konrad Kosiński 54k

Tabela po 22 kolejkach

1. Żubr Drohiczyn 22 56 18 2 2 92:21
2. Olimpia II Zambrów 22 54 18 0 4 77:32
3. Iskra Narew 22 40 12 4 6 52:35
4. Husar Nurzec 22 38 12 2 8 48:36
5. Bocian Boćki 22 36 11 3 8 51:31
6. Unia Ciechanowiec 22 32 9 5 8 41:44
7. Tur II Bielsk Podlaski 22 31 10 1 11 45:54
8. Cresovia II Siemiatycze 22 29 8 5 9 43:50
9. Włókniarz Białystok 22 21 5 6 11 32:55
10. Kolejarz Czeremcha 22 18 5 3 14 35:67
11. Iskra Wyszki 22 12 3 3 16 30:74
12. LZS Narewka 22 11 3 2 17 16:63

Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1078 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39