Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 11. kolejka

2020.10.02 11:44, Aktualizacja: 2020.10.05 09:29
11. kolejkę klasy okręgowej zainauguruje starcie Pomorzanki Sejny z Bocianem Boćki. Rywalizację w tej serii zmagań zamknie niedzielny (4.10) bój KS-u Grabówka z Hetmanem Tykocin.
Podlaski futbol. Klasa okręgowa - 11. kolejka
Fot: Grzegorz Chuczun

Klasa okręgowa - 11. kolejka

Sobota (3.10)

Pomorzanka Sejny - Bocian Boćki 1:1 (0:0)
Bramki: Adrian Łejmel 56 - Kacper Sędziak 83

Magnat Juchnowiec Kościelny - Kora Korycin 5:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Żelazowski 36, Euzebiusz Michałowski 47, 56, Karol Szczawiński 48, Szymon Grzybowski 60

Narew Choroszcz - Jasion Jasionówka 5:1 (1:0)
Bramki: Jan Kacprowski 31, 84, Paweł Kieżel 52, Karol Kamieński 65, 86 - Karol Lewocz 89

Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 3:7 (2:2)
Bramki: Piotr Kateusz 4, 7, Konrad Dojlidko 83 - Mariusz Lasota 15, 65, 90, Nikon Markiewicz 21, Mateusz Nakielski 49, Bartłomiej Łapiński 53, Michał Grygoruk 76

Niedziela (4.10)

Korona Dobrzyniewo Duże - Tur II Bielsk Podlaski 3:5 (2:0)
Bramki: Krystian Wawrzeniuk 2. Jakub Masłowski 8, Marek Jamiołkowski 70 - Marcin Bazylewski 49, 52, 65, 75, Mateusz Rogowski 88

Orlęta Czyżew - Rudnia Zabłudów 3:0 (2:0)
Bramki: Artur Biały 10, 55, Adam Ilczuk 18

UM Krynki - Unia Ciechanowiec 6:1 (4:0)
Bramki: Jacek Machłajewski 4, Kamil Kasacki 21, Kamil Machłajewski 27, Przemysław Szymanowicz 28, 79, Maciej Jurczenia 59 - Jakub Grzesiuk 68

KS Śniadowo - Czarni Czarna Białostocka 2:3 (2:2)
Bramki: Adrian Mleczek 10, Krystian Bialuk 26 - Szymon Hołowacz 4, Sebastian Jagielski 22, Maciej Luty 67

KS Grabówka - Hetman Tykocin 7:1 (1:1)
Bramki: Kamil Yamaguchi 18, Maciej Kurcewicz 48, Damian Zubowski 57, 62, Łukasz Bagrowski 64, Kamil Gryko 83, Patryk Przemielewski 89 - Rafał Maliszewski 2

Tabela po 11 kolejkach

1. Puszcza Hajnówka 11 33 11 0 0 56:9
2. KS Grabówka 11 33 11 0 0 45:5

3. Czarni Czarna Białostocka 11 24 7 3 1 26:7
4. Orlęta Czyżew 11 22 7 1 3 30:13
5. Pomorzanka Sejny 11 18 5 3 3 27:13
6. Magnat Juchnowiec Kościelny 11 17 5 2 4 18:21
7. Rudnia Zabłudów 11 17 5 2 4 17:15
8. UM Krynki 11 17 5 2 4 21:15
9. Piast Białystok 10 15 5 0 5 27:24
10. KS Śniadowo 11 15 5 0 6 24:20
11. Narew Choroszcz 11 15 5 0 6 19:31
12. Hetman Tykocin 11 13 4 1 6 24:27
13. Bocian Boćki 11 13 4 1 6 17:26
14. Tur II Bielsk Podlaski 11 9 3 0 8 12:29
15. Unia Ciechanowiec 11 9 3 0 8 11:31
16. Korona Dobrzyniewo Duże 11 9 3 0 8 16:30
17. Kora Korycin 10 7 2 1 7 13:34
18. Jasion Jasionówka 11 0 0 0 11 5:58


Legenda:
Kolor zielony - lokata oznaczająca awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Aktualna sytuacja (terminarz spotkań, wyniki, układ tabeli) w:
IV lidze,
A-klasie (gr. I),
A-klasie (gr. II).

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1380 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39