829 osób online

Podlaski futbol: Majowy weekend pełen piłkarskich emocji

2013.05.02 00:00
W najbliższy weekend drużyny na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Majowy weekend pełen piłkarskich emocji
Fot: M. Kardasz

Strona wymaga odświeżania (wciśnij F5)

Sprawdź wyniki spotkań drużyn reprezentujących Podlasie w kraju

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

23. kolejka


30 kwietnia

ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa 1:1 (0:1). Bramki: Ambrożewicz 68 - Piceluk 24.

1 maja

Tur Bielsk Podlaski - Granica Kętrzyn 3:1 (1:1). Bramki: Żero 14, Murawski 67, Kozłowski 90 - Nałysnyk 20.

3 maja

Olimpia Zambrów - Wissa Szczuczyn 4:0 (4:0). Bramki: Zapolnik 6, 24, Hryszko 15 (k), 40.

Sokół Ostróda - Start Działdowo 0:0.

4 maja

Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg 0:2 (0:0). Bramki: Boczko 65, Stefanowicz 78.

Płomień Ełk - Warmia Grajewo 2:0 (0:0). Bramki: Komorowski 58, Twardowski 75.

5 maja

MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka 4:3 (2:1). Bramki: Roksela 9, Miller 30, Piwiszkis 58 (k), Krajewski 86 - Orpik 8, P. Bondziul 55, Konon 70 (k).

Orzeł Kolno - Olimpia 2004 Elbląg 0:4 (0:2). Bramki: Sadowski 35, Czerniewski 41, 53, Miecznik 90.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 21 - 46 - 38:11
2. MKS Korsze 22 - 39 - 44:30
3. Płomień Ełk 21 - 38 - 36:25
4. Olimpia 2004 Elbląg 20 - 38 - 37:17
5. Mrągowia Mrągowo 20 - 38 - 35:24
6. Sokół Ostróda 21 - 34 - 31:24
7. Granica Kętrzyn 21 - 32 - 30:42
8. ŁKS 1926 Łomża 20 - 32 - 28:19
9. Tur Bielsk Podlaski 21 - 29 - 26:25
10. Start Działdowo 20 - 28 - 21:23
11. Wissa Szczuczyn 21 - 28 - 27:31
12. Huragan Morąg 20 - 23 - 19:20
13. Dąb Dąbrowa Białostocka 21 - 21 - 30:39
14. Warmia Grajewo 20 - 20 - 24:30
15. Motor Lubawa 20 - 16 - 21:35
16. Orzeł Kolno 21 - 3 - 10:62


IV liga

23. kolejka


4 maja

KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze 1:1 (0:1). Bramki: Prusinowski 90 (k) - Zalewski 30.

LZS Narewka - Hetman Tykocin 1:0 (1:0). Bramka: Makal 30.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Hetman Białystok 1:3 (1:1). Bramki: Szychowski 19 - Sobota 23 (k), Gliński 75, 81.

Piast Białystok - Gryf Gródek 0:3 (0:2). Bramki: Dzierzgowski 17, S. Kozłowski 37, Grygoruk 64.

Pogoń Łapy - Znicz Suraż 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi

Promień Mońki - Włókniarz Białystok 3:1 (0:0). Bramki: Zawadzki 52, Odyjewski 72, Połuszejko 75 - Ziemkiewicz 47 (s).

Puszcza Hajnówka - Sparta Augustów 4:1 (1:1). Bramki: Hudoń 27, Langa 49, 64, Strzeliński 90 - Stefanowski 37.

5 maja

Sokół Sokółka - Sparta 1951 Szepietowo 3:2 (2:1). Bramki: Woronowicz 8, Kul 39, Greś 63 - Piszczatowski 31, Dłuski 75.

Tabela

1. Promień Mońki 21 - 49 - 54:23
2. LZS Narewka 21 - 43 - 39:23
3. Gryf Gródek 21 - 41 - 50:23
4. Sparta 1951 Szepietowo 21 - 41 - 46:29
5. Sparta Augustów 21 - 35 - 30:23
6. Hetman Tykocin 21 - 32 - 29:27
7. Cresovia Siemiatycze 20 - 30 - 32:27
8. Piast Białystok 21 - 29 - 32:37
9. Magnat Juchnowiec Kościelny 21 - 29 - 45:46
10. Pogoń Łapy 21 - 28 - 27:26
11. Hetman Białystok 21 - 27 - 32:22
12. Puszcza Hajnówka 21 - 27 - 20:27
13. KS Michałowo 21 - 22 - 21:35
14. Sokół Sokółka 21 - 20 - 25:42
15. Włókniarz Białystok 20 - 12 - 25:49
16. Znicz Suraż 21 - 5 - 10:58


Klasa Okręgowa

23. kolejka


4 maja

MKS Mielnik - Iskra Narew 0:0.

KS Wasilków - Wigry II Suwałki 6:0 (6:0). Bramki: P. Dąbrowski 5, Petruk 10, S. Rybnik 20, 44, Zadykowicz 30, Zacharczuk 40.

5 maja

Krypnianka Krypno - Forty Piątnica 3:2 (1:0). Bramki: Piotr Gawędzki 10, A. Orłowski 50, M. Butkiewicz 79 - Kowalczyk 53, Śmiarowski 90.

KS Śniadowo - Korona Dobrzyniewo Duże 3:0 (2:0). Bramki: Pardo 16, 23, Żebrowski 50.

ŁKS 1926 II Łomża - Gieret Giby 4:2 (0:2). Bramki: Konopka 57, Zalewski 63, Kacprzyk 70, Stachelski 80 (k) - Sadło 26, Mickiewicz 36.

Narew Choroszcz - Sudovia Szudziałowo 1:3 (0:2). Bramki: Waszczuk 50 - Prymaka 12, Białoboki 19, Siemieniako 75.

Orlęta Czyżew - Rudnia Zabłudów 3:1 (0:1). Bramki: Dryglas 66, Losiewicz 85, Gryczan 90+3 - Czaban 26.

Polonia Raczki - Pomorzanka Sejny 2:2 (0:1). Bramki: Jarząbski 55, Świeżyński 70 - Milewski 19, Leszczyński 82.

Tabela

1. KS Wasilków 20 - 46 - 59:13
2. MKS Mielnik 20 - 46 - 66:16
3. ŁKS 1926 II Łomża 20 - 43 - 53:22
4. KS Śniadowo 20 - 42 - 49:23
5. Wigry II Suwałki 21 - 34 - 45:34
6. Gieret Giby 21 - 32 - 31:41
7. Orlęta Czyżew 21 - 29 - 27:42
8. Sudovia Szudziałowo 21 - 29 - 32:45
9. Forty Piątnica 21 - 28 - 33:29
10. Pomorzanka Sejny 21 - 26 - 26:45
11. Korona Dobrzyniewo Duże 21 - 25 - 27:40
12. Krypnianka Krypno 21 - 22 - 36:38
13. Rudnia Zabłudów 21 - 22 - 21:24
14. Iskra Narew 21 - 19 - 22:48
15. Polonia Raczki 21 - 15 - 17:33
16. Narew Choroszcz 21 - 11 - 21:72


A klasa

23. kolejka


4 maja

KS Studzianki - Kolejarz Czeremcha 0:4 (0:2). Bramki: Kaliszewicz 15, 25, M. Białas 66, Barwiejuk 78.

Promil Białystok - Tur II Bielsk Podlaski 3:1 (2:1). Bramki: R. Niwiński 8, Andzielewicz 26, Sołowiej 72 - Niwiński 1.

Orzeł Kleszczele - Bocian Boćki 1:2 (1:2). Bramki: Klimowicz 30 - Cylwik 25, Tatarczuk 42.

5 maja

KS Sokoły - Konar Kora Korycin 2:1 (1:0). Bramki: Witkowski 15, Idźkowski 70 - I. Lech 60.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Skra Wizna 11:2 (2:0). Bramki: Kapelewski 14, Kuczałek 20, Warakomski 48, 53, 79, 88, Faszczewski 50, 60, Brokowski 55, 71, Porowski 83 - Żach 69, Rutkowski 75.

KS Miastkowo - Biebrza Goniądz 2:3 (1:3). Bramki: Paweł Magdaleński 7, Kaczyński 80 - Jasiński 13, 25, Dekarz 37.

Pionier Brańsk - Victoria Jedwabne 2:12 (1:7). Bramki: Łagoda 45, Majkowski 65 - Sowa 3, Przybylski 6, 10, 14, 29, 86, Zalewski 28, Makowski 42, Fiedorczuk 62, 75, 87, Włodkowski 63.

Podlasiak Knyszyn - KS UM Krynki 0:1 (0:0). Bramka: Zuwalski 88.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 22 - 59 - 106:18
2. Victoria Jedwabne 21 - 46 - 89:28
3. Podlasiak Knyszyn 22 - 46 - 65:21
4. Biebrza Goniądz 21 - 40 - 52:47
5. Tur II Bielsk Podlaski 21 - 35 - 50:34
6. Kolejarz Czeremcha 22 - 32 - 43:50
7. KS UM Krynki 21 - 32 - 49:51
8. Konar Kora Korycin 21 - 30 - 46:40
9. Promil Białystok 21 - 29 - 49:42
10. KS Sokoły 21 - 27 - 46:59
11. KS Miastkowo 21 - 26 - 38:43
12. KS Studzianki 21 - 23 - 53:69
13. Orzeł Kleszczele 21 - 21 - 29:61
14. Pionier Brańsk 21 - 17 - 36:77
15. Skra Wizna 21 - 16 - 38:64
16. Bocian Boćki 22 - 8 - 23:108


B klasa grupa 1

16. kolejka


4 maja

BKS Jagiellonia Białystok - Jasion Jasionówka 0:2 (0:1). Bramki: Bienasz 18, 73.

Rospuda Filipów - Orzeł Tykocin - drużyna gości nie stawiła się na mecz

Supraślanka Supraśl - Orkan Poświętne 6:4 (4:1). Bramki: Hermanowski 6, Węgielski 15, Sienkiewicz 24, Szypluk 35, Łoszakiewicz 70, Wojciechowicz 90 - Sienkiewicz 9, Kamiński 63, 73, Kułakowski 74.

5 maja

GKS Czarni Gródek - KP Krynickie 4:1 (2:0). Bramki: A. Treska 15, 35, 89, Gryko 70 - Włodarczyk 80.

Grab Janówka - Husaria Łapy 4:0 (2:0). Bramki: P. Chmielewski 14, W. Tylman 23 (k), Wysocki 46, 87.

Pauza: Pogranicze Kuźnica.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 14 - 32 - 44:15
2. Orzeł Tykocin 13 - 30 - 34:23
3. Supraślanka Supraśl 13 - 29 - 47:19
4. Pogranicze Kuźnica 13 - 25 - 39:25
5. BKS Jagiellonia Białystok 14 - 22 - 37:37
6. GKS Czarni Gródek 14 - 17 - 46:40
7. KP Krynickie 13 - 14 - 26:32
8. Orkan Poświętne 14 - 14 - 30:40
9. Rospuda Filipów 12 - 13 - 17:33
10. Husaria Łapy 12 - 10 - 15:32
11. Grab Janówka 14 - 4 - 19:58


B klasa grupa 2

15. kolejka


4 maja

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Husar Nurzec 2:1 (1:1). Bramki: R. Starosielnik 42, Krawczyk 63 - Wawrzyniak 15.

Iskra Wyszki - GKP Orla 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi

Pauza: COKiS Ciechanowiec.

Tabela

1. Husar Nurzec 11 - 27 - 43:9
2. COKiS Ciechanowiec 10 - 22 - 20:11
3. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 10 - 13 - 21:26
4. Iskra Wyszki 11 - 11 - 13:25
5. GKP Orla 10 - 3 - 9:35

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Fotoreportaż 2013.05.05 - Mecz Podlasiak Knyszyn - KS UM Krynki

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.