966 osób online

Podlaski futbol: Rozgrywki ligowe ruszają pełną parą

2013.04.19 00:00
W weekend ruszą w końcu pełną parą rozgrywki na Podlasiu. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań piłkarskich na terenie naszego województwa oraz Warmii i Mazur.
Podlaski futbol: Rozgrywki ligowe ruszają pełną parą
Fot: Michal Kardasz

Sprawdź wyniki spotkań drużyn reprezentujący województwo podlaskie w kraju!

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

21. kolejka


20 kwietnia

ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:3 (0:1). Bramki: P. Bondziul, 18, Konon 53, Łapiński 73.

Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 3:2 (1:0). Bramki: Miłoszewski 26 (s), Miąsko 50, Machniak 90 - Piwiszkis 77, Sawicki 90.

Tur Bielsk Podlaski - Motor Lubawa 1:0 (1:0). Bramka: Murawski 37.

Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 1:0 (0:0). Bramka: Grzybowski 88.

Płomień Ełk - Granica Kętrzyn 3:1 (2:1). Bramki: Niedżwiecki 5, Twardowski 11, Molski 84 - Nałysnyk 28 (k).

Sokół Ostróda - Warmia Grajewo 2:0 (1:0). Bramki: Podhorodecki 32, Miłkowski 79.

Start Działdowo - Olimpia 2004 Elbląg 1:0 (1:0). Bramka: Głowacki 13.

21 kwietnia

Orzeł Kolno - Wissa Szczuczyn 1:1 (0:0). Bramki: Prusinowski 78 (k) - Guzowski 72.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 19 - 40 - 33:11
2. Mrągowia Mrągowo 18 - 35 - 34:22
3. Olimpia 2004 Elbląg 18 - 34 - 33:17
4. MKS Korsze 20 - 33 - 39:27
5. Granica Kętrzyn 19 - 32 - 29:38
6. Sokół Ostróda 19 - 32 - 31:24
7. ŁKS 1926 Łomża 18 - 31 - 27:17
8. Płomień Ełk 18 - 31 - 31:23
9. Wissa Szczuczyn 19 - 28 - 27:26
10. Start Działdowo 18 - 26 - 20:22
11. Tur Bielsk Podlaski 19 - 23 - 22:24
12. Huragan Morąg 18 - 20 - 17:19
13. Warmia Grajewo 18 - 19 - 23:27
14. Dąb Dąbrowa Białostocka 18 - 19 - 24:32
15. Motor Lubawa 18 - 15 - 20:33
16. Orzeł Kolno 19 - 2 - 9:57


IV liga

21. kolejka


20 kwietnia

Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Michałowo 2:3 (2:1). Bramki: Suszczyński 30, Czajkowski 31 - Prusinowski 35, Konobrocki 62, Kuc 90.

Piast Białystok - Hetman Tykocin 1:2 (1:1). Bramki: Kamiński 15 - Hryszko 2, Plaga 63.

Promień Mońki - Gryf Gródek 2:1 (0:0). Bramki: samobójcza 60, Zawadzki 75 - Gryko 47.

Sokół Sokółka - Włókniarz Białystok 2:2 (0:2). Bramki: Szoda 67, 78 - Borzym 10, 44.

21 kwietnia

LZS Narewka - Cresovia Siemiatycze 1:1 (1:0). Bramki: Zubowski 32 - Gierc 76.

Sparta 1951 Szepietowo - Sparta Augustów 3:2 (2:2). Bramki: Piszczatowski 30, Kowalczyk 33, Krół 75 - Sobolewski 21, 28.

Pogoń Łapy - Hetman Białystok 2:1 (1:0). Bramki: Płoński 21, Hryniuk 77 - Suchowolec 90.

Puszcza Hajnówka - Znicz Suraż 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi

Tabela

1. Promień Mońki 18 - 40 - 47:22
2. Sparta 1951 Szepietowo 18 - 38 - 40:24
3. Gryf Gródek 18 - 37 - 46:19
4. LZS Narewka 18 - 36 - 36:22
5. Sparta Augustów 18 - 29 - 24:18
6. Magnat Juchnowiec Kościelny 18 - 29 - 43:38
7. Cresovia Siemiatycze 18 - 26 - 29:25
8. Hetman Tykocin 18 - 26 - 26:26
9. Pogoń Łapy 18 - 24 - 22:23
10. Piast Białystok 18 - 23 - 27:32
11. Hetman Białystok 18 - 21 - 21:19
12. Puszcza Hajnówka 18 - 21 - 14:24
13. KS Michałowo 18 - 20 - 20:33
14. Sokół Sokółka 18 - 17 - 21:31
15. Włókniarz Białystok 18 - 12 - 23:44
16. Znicz Suraż 18 - 5 - 10:49


Klasa Okręgowa

21. kolejka


20 kwietnia

Pomorzanka Sejny - Rudnia Zabłudów 0:5 (0:1). Bramki: Normantowicz 40, Gołdowski 52, 60, Czaban 55, Perekitko 65.

KS Wasilków - Iskra Narew 1:0 (0:0). Bramka: Gagacki 75.

21 kwietnia

MKS Mielnik - Krypnianka Krypno 3:0 (1:0). Bramki: Oponowicz 18, 83 (k), Gołubkiewicz 84.

KS Śniadowo - Forty Piątnica 0:0.

ŁKS 1926 II Łomża - Korona Dobrzyniewo Duże 1:1 (0:0). Bramki: Konopka 55 - Jamiołkowski 75.

Orlęta Czyżew - Wigry II Suwałki 4:1 (2:1). Bramki: Wojno 32, Gryczan 44, 67, Zalewski 51 (k) - Jegliński 1 (k).

Polonia Raczki - Sudovia Szudziałowo 1:0 (1:0). Bramka: Kalwajtys 30.

Narew Choroszcz - Gieret Giby 2:2 (1:2). Bramki: Kieżel 40, Sokół 82 - Tarlecki 2, 44.

Tabela

1. KS Wasilków 18 - 43 - 53:12
2. MKS Mielnik 18 - 42 - 64:16
3. ŁKS 1926 II Łomża 18 - 40 - 49:16
4. KS Śniadowo 18 - 36 - 44:23
5. Wigry II Suwałki 18 - 30 - 42:28
6. Gieret Giby 18 - 26 - 25:37
7. Sudovia Szudziałowo 18 - 25 - 27:40
8. Pomorzanka Sejny 18 - 25 - 23:35
9. Korona Dobrzyniewo Duże 18 - 25 - 27:33
10. Forty Piątnica 18 - 24 - 26:25
11. Rudnia Zabłudów 18 - 20 - 20:21
12. Orlęta Czyżew 18 - 20 - 18:39
13. Krypnianka Krypno 18 - 18 - 33:34
14. Polonia Raczki 18 - 13 - 15:28
15. Iskra Narew 18 - 12 - 15:48
16. Narew Choroszcz 18 - 10 - 20:66


A klasa

21. kolejka


20 kwietnia

Orzeł Kleszczele - Konar Kora Korycin 1:1 (1:0). Bramki: Mirończuk 35 - I. Lech 55.

Podlasiak Knyszyn - Bocian Boćki 6:0 (1:0). Bramki: Kolendo 20, 60, 65, 70, Sygit 75, Jarocki 80.

Promil Białystok - Victoria Jedwabne 2:1 (1:1). Bramki: Andzielewicz 31, Sołowiej 71 - Przybylski 19.

Ruch Wysokie Mazowieckie - KS UM Krynki 2:0 (1:0). Bramki: Faszczewski 20, Porowski 49.

21. kwietnia

KS Sokoły - Biebrza Goniądz 1:3 (1:1). Bramki: Rząca 43 - Jasiński 28, 82, samobójcza 47.

KS Studzianki - KS Miastkowo 0:4 (0:1). Bramki: Paweł Magdaleński 20, Gałązka 55, Piotr Magdaleński 65, Kicała 80.

Pionier Brańsk - Kolejarz Czeremcha 2:6 (0:4). Bramki: Rogowski 76, 89 - Barwiejuk 9, 14, 83, D. Aleksiejuk 27, M. Aleksiejuk 44, 78.

Skra Wizna - Tur II Bielsk Podlaski 1:2 (0:0). Bramki: Nickiewicz 70 - Stasiuk 67, 71.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 19 - 52 - 88:15
2. Podlasiak Knyszyn 19 - 45 - 63:16
3. Victoria Jedwabne 19 - 40 - 75:26
4. Tur II Bielsk Podlaski 19 - 34 - 48:30
5. Biebrza Goniądz 18 - 31 - 41:41
6. KS UM Krynki 18 - 29 - 46:45
7. Konar Kora Korycin 19 - 29 - 43:36
8. Kolejarz Czeremcha 19 - 26 - 35:43
9. Promil Białystok 19 - 23 - 43:40
10. KS Miastkowo 18 - 22 - 29:37
11. KS Studzianki 18 - 22 - 49:60
12. KS Sokoły 18 - 21 - 39:52
13. Orzeł Kleszczele 18 - 18 - 24:53
14. Pionier Brańsk 18 - 14 - 31:60
15. Skra Wizna 18 - 13 - 28:46
16. Bocian Boćki 19 - 5 - 18:100


B klasa grupa 1

14. kolejka


20 kwietnia

BKS Jagiellonia Białystok - Orzeł Tykocin 5:2 (3:0). Bramki: Kochanowski 2, 90, Adamski 32, 34, Turczyński 60 - M. Piasecki 87, R. Piasecki 89.

Grab Janówka - Jasion Jasionówka 0:5 (0:3). Bramki: Jaromiński 5, 15, 30, 60 (k), Wigda 75.

Husaria Łapy - KP Krynickie - odwołany

21 kwietnia

Supraślanka Supraśl - Pogranicze Kuźnica 4:3 (4:1). Bramki: Sienkiewicz 20, 32, Łoszakiewcz 26 (k), Tekień 38 - D. Mikłasz 43, Doroszczyk 60, Andrzejewski 70.

GKS Czarni Gródek - Orkan Poświętne 5:0 (2:0). Bramki: M. Treska 5, 40, 55, 70, A. Treska 85 (k).

Pauza: Rospuda Filipów.

Tabela

1. Supraślanka Supraśl 11 - 26- 41:14
2. Orzeł Tykocin 11 - 24 - 30:21
3. Jasion Jasionówka 11 - 23 - 33:12
4. Pogranicze Kuźnica 11 - 19 - 33:22
5. BKS Jagiellonia Białystok 11 - 16 - 27:30
6. GKS Czarni Gródek 11 - 14 - 38:31
7. Orkan Poświętne 11 - 14 - 22:27
8. Rospuda Filipów 10 - 13 - 14:25
9. KP Krynickie 10 - 11 - 21:23
10. Husaria Łapy 10 - 7 - 13:27
11. Grab Janówka 11 - 1 - 12:52


B klasa grupa 2

13. kolejka


19 maja

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Iskra Wyszki godz. 14.00

COKiS Ciechanowiec - GKP Orla 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi

Pauza: Husar Nurzec.

Tabela

1. Husar Nurzec 8 - 21 - 37:7
2. COKiS Ciechanowiec 9 - 19 - 17:10
3. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 8 - 10 - 19:24
4. Iskra Wyszki 8 - 8 - 9:18
5. GKP Orla 9 - 3 - 9:32

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.