994 osób online

Podlaski futbol: terminy środowych spotkań piłkarskich

2013.08.26 00:00
W najbliższą środę (28.08) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy środowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

5. kolejka

28 sierpnia

Mrągowia Mrągowo - Jagiellonia II Białystok 2:3 (2:2). Bramki: Kowalewski 29, Rokicki 33 - Drażba 13, Osmański 16 (s), Mackiewicz 65.

Promień Mońki - Wissa Szczuczyn 1:1 (0:1). Bramki: Popławski 80 - Łapiński 3.

LZS Narewka - Barkas Tolkmicko 1:0 (0:0). Bramka: Łapiński 75.

Start Działdowo - Znicz Biała Piska 2:0 (1:0). Bramki: Wieczorek 45, Ogrodowczyk 90.

Warmia Grajewo - Płomień Ełk 1:2 (0:2). Bramki: Mikucki 79 - Jackiewicz 23, Szmydki 45.

Granica Kętrzyn - Huragan Morąg 2:3 (1:1). Bramki: Mazurowski 14, Lachowski 52 - Galik 43, Naczas 50, Filipek 70.

Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2 (0:1). Bramki: P. Bondziul 28, Markiewicz 61.

Motor Lubawa - MKS Korsze 0:5 (0:3). Bramki: Miller 14, Kozłowski 16, 26, 77, Trafarski 74.

ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski 1:1 (1:0). Bramki: Malinowski 22 - Jakubowski 75 (k).

Tabela

1. Jagiellonia II Białystok 5 - 12 - 12:6
2. Start Działdowo 5 - 11 - 8:4
3. Barkas Tolkmicko 5 - 10 - 10:2
4. Huragan Morąg 5 - 10 - 13:7
5. MKS Korsze 5 - 10 - 11:5
6. Dąb Dąbrowa Białostocka 5 - 8 - 9:4
7. Płomień Ełk 5 - 8 - 14:10
8. Mrągowia Mrągowo 5 - 7 - 8:9
9. Motor Lubawa 5 - 7 - 6:9
10. LZS Narewka 5 - 6 - 8:11
11. Sokół Ostróda 5 - 6 - 6:10
12. Tur Bielsk Podlaski 5 - 5 - 4:6
13. ŁKS 1926 Łomża 5 - 5 - 9:7
14. Znicz Biała Piska 4 - 4 - 3:6
15. Warmia Grajewo 5 - 4 - 6:11
16. Wissa Szczuczyn 4 - 3 - 4:8
17. Promień Mońki 5 - 2 - 4:15
18. Granica Kętrzyn 5 - 1 - 5:10


IV liga

3. kolejka

28 sierpnia

Sokół Sokółka - Sparta Augustów 1:0 (1:0). Bramka: Tochwin 30.

Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze 1:0 (1:0). Bramka: Styś 21.

MKS Mielnik - KS Śniadowo 4:0 (2:0). Bramki: Sobiczewski 2, 30, Andryszek 81, 83.

Puszcza Hajnówka - Gryf Gródek 1:0 (1:0). Bramki: Nakielski 32.

Pogoń Łapy - Hetman Białystok 5:1 (1:0). Bramki: Koszycki 45, Idrissi 64, 86, 90, Hryniuk 68 - Sienkiewicz 81.

Hetman Tykocin - Piast Białystok 3:0 (1:0). Bramki: A. Zambrzycki 7, Sokolewicz 67, R. Maliszewski 86.

KS Wasilków - KS Michałowo 1:0 (0:0). Bramka: Zieliński 90.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Orzeł Kolno 0:1 (0:1). Bramka: Kiełczewski 44.

Tabela

1. MKS Mielnik 3 - 9 - 8:1
2. KS Wasilków 3 - 9 - 4:0
3. Sparta 1951 Szepietowo 3 - 7 - 7:2
4. Pogoń Łapy 3 - 7 - 7:2
5. Hetman Tykocin 3 - 6 - 5:2
6. Sokół Sokółka 3 - 4 - 2:3
7. Orzeł Kolno 3 - 4 - 2:3
8. Cresovia Siemiatycze 3 - 4 - 6:2
9. Puszcza Hajnówka 3 - 4 - 2:2
10. KS Michałowo 3 - 4 - 2:2
11. Sparta Augustów 3 - 3 - 1:2
12. Magnat Juchnowiec Kościelny 3 - 3 - 2:6
13. Gryf Gródek 3 - 1 - 2:4
14. Hetman Białystok 3 - 1 - 2:8
15. KS Śniadowo 3 - 1 - 2:10
16. Piast Białystok 3 - 0 - 1:6


Klasa Okręgowa

3. kolejka

28 sierpnia

Wigry II Suwałki - Włókniarz Białystok 0:0.

Rudnia Zabłudów - Gieret Giby - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

Pomorzanka Sejny - Iskra Narew 4:3 (1:1). Bramki: Macianis 10, 66, 71, M. Żyliński 68 - Przeżdziak 36, Kieżel 47, Michajłow 56 (k).

Ruch Wysokie Mazowieckie - Korona Dobrzyniewo Duże 5:0 (3:0). Bramki: Porowski 15, 55, Warakomski 33, Faszczewski 35, 89.

Polonia Raczki - Krypnianka Krypno 1:3 (1:1). Bramki: Jaszczołt 12 (k) - M. Butkiewicz 45, Piotr Gawędzki 49, Kropiwnicki 57.

Victoria Jedwabne - Biebrza Goniądz 3:3 (0:3). Bramki: Przybylski 68, 80, Modzelewski 85 - Jasiński 18, 28, Chrzanowski 36.

Sudovia Szudziałowo - Forty Piątnica 2:0 (1:0). Bramki: Hołownia 40 (k), Marcinowicz 70.

Pauza: Orlęta Czyżew.

Tabela

1. Wigry II Suwałki 3 - 7 - 5:0
2. Włókniarz Białystok 3 - 7 - 4:1
3. Victoria Jedwabne 3 - 7 - 6:3
4. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 6 - 12:4
5. Rudnia Zabłudów 2 - 6 - 6:1
6. Sudovia Szudziałowo 3 - 6 - 9:8
7. Pomorzanka Sejny 3 - 6 - 6:9
8. Gieret Giby 2 - 3 - 4:3
9. Korona Dobrzyniewo Duże 3 - 3 - 7:7
10. Orlęta Czyżew 2 - 3 - 1:2
11. Krypnianka Krypno 3 - 3 - 7:10
12. Biebrza Goniądz 3 - 1 - 4:7
13. Polonia Raczki 2 - 0 - 1:4
14. Forty Piątnica 3 - 0 - 0:6
15. Iskra Narew 3 - 0 - 7:14

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.