Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.05.16 00:00
W najbliższy weekend drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Nowicki

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

25. kolejka


18 maja

MKS Korsze - Huragan Morąg 0:3 (0:1). Bramki: Stefanowicz 42, 80, Filipek 86.

ŁKS 1926 Łomża - Granica Kętrzyn 2:0 (0:0). Bramki: Laskowski 47, Stachelski 75.

Mrągowia Mrągowo - Wissa Szczuczyn 2:1 (0:0). Bramki: Aziewicz 83, Machniak 86 - Guzowski 67.

Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo 0:1 (0:0). Bramka: Gutowski 63.

Olimpia Zambrów - Olimpia 2004 Elbląg 0:0.

Płomień Ełk - Start Działdowo 0:0.

19 maja

Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2 (1:0). Bramki: Ksiuk 8 - Citko 76, Toczydłowski 89.

Orzeł Kolno - Sokół Ostróda 0:3 (0:0). Bramki: Płoszczuk 60, Szostek 69, Nawotka 88.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 24 - 51 - 47:14
2. MKS Korsze 25 - 45 - 52:36
3. Mrągowia Mrągowo 23 - 44 - 42:27
4. Płomień Ełk 24 - 42 - 38:27
5. Olimpia 2004 Elbląg 23 - 39 - 37:19
6. Sokół Ostróda 24 - 38 - 37:29
7. ŁKS 1926 Łomża 23 - 36 - 34:24
8. Granica Kętrzyn 24 - 35 - 31:45
9. Start Działdowo 23 - 32 - 23:25
10. Tur Bielsk Podlaski 24 - 32 - 29:32
11. Wissa Szczuczyn 24 - 31 - 30:35
12. Huragan Morąg 23 - 30 - 26:23
13. Dąb Dąbrowa Białostocka 24 - 30 - 38:42
14. Warmia Grajewo 23 - 23 - 26:39
15. Motor Lubawa 23 - 19 - 26:44
16. Orzeł Kolno 24 - 6 - 13:68


IV liga

25. kolejka


18 maja

Piast Białystok - Włókniarz Białystok 2:0 (1:0). Bramki: Wojno 45, 70.

KS Michałowo - Hetman Białystok 1:3 (0:2). Bramki: Kuc 65 - Kardyński 20, 25, Seweryn 78.

Promień Mońki - Sparta 1951 Szepietowo 0:0.

Hetman Tykocin - Cresovia Siemiatycze 7:2 (4:1). Bramki: P. Maliszewski 2, 45, Plaga 10, Sokólewicz 21, 75, Powichrowski 66, R. Maliszewski 77 - Leszczyński 19, Badowiec 85.

19 maja

LZS Narewka - Gryf Gródek 0:0.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Znicz Suraż 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi.

Pogoń Łapy - Sparta Augustów 1:1 (1:0). Bramki: Płoński 12 - Czereszewski 64.

Puszcza Hajnówka - Sokół Sokółka 3:0 (2:0). Bramki: Strzeliński 11, Nakielski 38, Żabiński 73.

Tabela

1. Promień Mońki 23 - 50 - 54:25
2. Gryf Gródek 23 - 45 - 54:23
3. LZS Narewka 23 - 44 - 39:24
4. Sparta 1951 Szepietowo 23 - 43 - 46:29
5. Sparta Augustów 23 - 39 - 33:24
6. Hetman Tykocin 23 - 36 - 36:29
7. Piast Białystok 23 - 35 - 37:37
8. Cresovia Siemiatycze 23 - 34 - 40:35
9. Hetman Białystok 23 - 33 - 36:23
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 24 - 33 - 48:50
11. Pogoń Łapy 23 - 32 - 29:27
12. Puszcza Hajnówka 23 - 31 - 23:27
13. KS Michałowo 23 - 23 - 22:38
14. Sokół Sokółka 23 - 20 - 25:50
15. Włókniarz Białystok 24 - 14 - 26:53
16. Znicz Suraż 23 - 5 - 10:64


Klasa Okręgowa

25. kolejka


18 maja

MKS Mielnik - Wigry II Suwałki 6:0 (2:0). Bramki: Gołubkiewicz 5, 48, Sozoniuk 35, Żuber 50, Zabielski 70, Iwaniuk 87.

KS Wasilków - Rudnia Zabłudów 1:0 (0:0). Bramki: K. Rybnik 60.

19 maja

Korona Dobrzyniewo Duże - Forty Piątnica 1:3 (0:1). Bramki: Łoś 89 - Śmiarowski 32, 56, 90.

Krypnianka Krypno - Iskra Narew 0:2 (0:0). Bramki: Rapucha 60, Babicz 85.

KS Śniadowo - Gieret Giby 3:0 (1:0). Bramki: Pardo 27, 50, Zwierciadłowski 68 (k).

ŁKS 1926 II Łomża - Sudovia Szudziałowo 5:3 (2:1). Bramki: Jinikashvili 23, Bajor 35, Kiełczewski 57, Zalewski 62, 70 - Marcinowicz 15, Białoboki 82, Łukaszewicz 86.

Narew Choroszcz - Pomorzanka Sejny 2:1 (1:0). Bramki: Rećko 7, Stypułkowski 60 - Ejdulis 50 (k).

Orlęta Czyżew - Polonia Raczki 0:0.

Tabela

1. KS Wasilków 23 - 52 - 61:14
2. MKS Mielnik 22 - 52 - 76:16
3. KS Śniadowo 23 - 48 - 54:25
4. ŁKS 1926 II Łomża 22 - 46 - 59:29
5. Wigry II Suwałki 23 - 37 - 49:41
6. Orlęta Czyżew 23 - 33 - 29:43
7. Gieret Giby 23 - 32 - 31:48
8. Forty Piątnica 23 - 31 - 36:31
9. Sudovia Szudziałowo 23 - 29 - 35:51
10. Pomorzanka Sejny 23 - 26 - 28:49
11. Korona Dobrzyniewo 23 - 25 - 28:46
12. Krypnianka Krypno 23 - 25 - 39:40
13. Rudnia Zabłudów 23 - 25 - 25:26
14. Iskra Narew 23 - 25 - 26:49
15. Polonia Raczki 23 - 19 - 18:33
16. Narew Choroszcz 23 - 14 - 24:77


A klasa

25. kolejka


18 maja

Promil Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:4 (0:2). Bramki: Faszczewski 16, Jóźwiak 44 (k), Porowski 53, 88.

Konar Kora Korycin - Biebrza Goniądz 0:1 (0:1). Bramka: Studniarek 22.

Pionier Brańsk - Tur II Bielsk Podlaski 0:3 (0:3). Bramki: Pradyszczuk 8, Niwiński 40, Wierciński 45.

Podlasiak Knyszyn - Skra Wizna 3:1 (1:1). Bramki: Poliński 20, 60, Magnuszewski 50 - Kostuch 15.

19 maja

KS Sokoły - Bocian Boćki 4:1 (1:1). Bramki: Kotowski 12, Rząca 52, Polowczyk 55, M. Lisowski 75 - Cylwik 35.

KS Miastkowo - Kolejarz Czeremcha 4:1 (2:0). Bramki: P. Magdaleński 10, 48, Gałązka 40, 70 - Kaliszewicz 60.

KS Studzianki - Victoria Jedwabne 2:8 (0:5). Bramki: Urbanek 75, Bek 80 - Makowski 5, Przybylski 8, 10, 16, 52, 82, samobójcza 20, Zalewski 86.

Orzeł Kleszczele - KS UM Krynki 5:0 (0:0). Bramki: Szklaruk 63, 88, Charyton 66, Szymczuk 89, Jakimiuk 90+2.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 24 - 65 - 114:18
2. Victoria Jedwabne 23 - 52 - 106:30
3. Podlasiak Knyszyn 24 - 49 - 69:24
4. Biebrza Goniądz 23 - 43 - 53:51
5. Tur II Bielsk Podlaski 23 - 41 - 55:35
6. Kolejarz Czeremcha 24 - 35 - 50:56
7. KS UM Krynki 23 - 35 - 53:57
8. Konar Kora Korycin 24 - 34 - 49:43
9. KS Miastkowo 23 - 30 - 43:45
10. KS Sokoły 23 - 30 - 52:66
11. Promil Białystok 24 - 29 - 51:50
12. Orzeł Kleszczele 23 - 24 - 34:70
13. KS Studzianki 22 - 23 - 55:77
14. Skra Wizna 23 - 19 - 41:68
15. Pionier Brańsk 23 - 17 - 37:84
16. Bocian Boćki 23 - 8 - 24:112


B klasa grupa 1.

18. kolejka


18 maja

Rospuda Filipów - Jasion Jasionówka 0:2 (0:1). Bramki: Jaromiński 10 (k), Daniewicz 75.

Supraślanka Supraśl - KP Krynickie 3:0 (2:0). Bramki: Sienkiewicz 20, Wojciechowicz 34, J. Świrydowicz 68.

BKS Jagiellonia Białystok - Husaria Łapy 4:2 (2:1). Bramki: Gęgotek 35, 68, Budzicki 42, Czarnowski 48 - Łuczak 14, 49.

GKS Czarni Gródek - Grab Janówka 8:2 (3:2). Bramki: Murach 15, 38, Markiewicz 44, 88, M. Treska 55, 58, 68, A. Treska 80 - Tendrowski 17, Wysocki 31.

19 maja

Pogranicze Kuźnica - Orkan Poświętne 5:2 (3:1). Bramki: Andrzejewski 10, 62, Doroszczyk 17, B. Słoma 20, 57 - Rekieć 25 (s), D. Drągowski 85.

Pauza: Orzeł Tykocin.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 16 - 38 - 47:15
2. Orzeł Tykocin 14 - 33 - 36:24
3. Supraślanka Supraśl 15 - 32 - 50:20
4. Pogranicze Kuźnica 15 - 28 - 45:29
5. BKS Jagiellonia Białystok 16 - 25 - 41:43
6. GKS Czarni Gródek 16 - 21 - 54:42
7. KP Krynickie 15 - 17 - 30:35
8. Orkan Poświętne 16 - 17 - 38:47
9. Rospuda Filipów 14 - 13 - 19:41
10. Husaria Łapy 14 - 11 - 17:36
11. Grab Janówka 15 - 4 - 21:66


B klasa grupa 2.

13. kolejka

19 maja

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - Iskra Wyszki 4:0 (2:0). Bramki: Leoniuk 13, Maciuka 34, Krawczyk 78, Grygorowicz 85.

COKiS Ciechanowiec - GKP Orla 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi.

Pauza: Husar Nurzec.

Tabela

1. Husar Nurzec 12 - 30 - 46:9
2. COKiS Ciechanowiec 12 - 28 - 29:13
3. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 12 - 19 - 28:26
4. Iskra Wyszki 13 - 11 - 15:35
5. GKP Orla 13 - 3 - 9:44

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

972 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39