Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.05.31 00:00
W najbliższy weekend drużyny na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej wynik spotkań.
Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Nowicki

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

28. kolejka


1 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk 2:2 (2:2). Bramki: P. Bondziul 26, Orpik 45 - Twardowski 3, Kuśnierz 38.

1 czerwca

Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski 0:0.

Olimpia 2004 Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 3:0 (1:0). Bramki: Czerniewski 30, Sawicki 57, Baran 90.

Warmia Grajewo - MKS Korsze 2:1 (0:1). Bramki: Krukowski 72, 83 (k) - Bukowski 20.

Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo 2:0 (1:0). Bramki: Ogrodowczyk 35, 62.

2 czerwca

Wissa Szczuczyn - Motor Lubawa 1:0 (0:0). Bramka: Kurcewicz 90+2.

Granica Kętrzyn - Huragan Morąg 3:0 (1:0). Bramki: Kowalewski 9, 86, Mazurowski 73.

Orzeł Kolno - Olimpia Zambrów 2:3 (1:2). Bramki: Kiciński 7, Sałata 47 - Poduch 25, Zapolnik 30, 77.


IV liga

28. kolejka


1 czerwca

Włókniarz Białystok - KS Michałowo 2:2 (0:0). Bramki: Borzym 60, Lisowski 78 - Karanowski 50, Frąckiel 80.

Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki 4:1 (2:1). Bramki: Barwiejuk 11, 62, Badowiec 21, 75 - Godlewski 40.

Gryf Gródek - Hetman Białystok 3:2 (0:1). Bramki: Gryko 52, 77, Kozłowski 70 - Sienkiewicz 19, 49.

Sparta Augustów - LZS Narewka 0:1 (0:0). Bramka: Zubowski 46.

2 czerwca

Puszcza Hajnówka - Pogoń Łapy 1:0 (1:0). Bramka: Kicel 24.

Sparta 1951 Szepietowo - Magnat Juchnowiec Kościelny 5:0 (1:0). Bramki: Ptaszyński 40, 67, Kowalczyk 55, Piszczatowski 68, 89.

Sokół Sokółka - Piast Białystok 0:3 (0:0). Bramki: Zdzichowicz 59, Cichoń 69, 90.

Znicz Suraż - Hetman Tykocin 0:3 wo - drużyna gospodarzy wycofała się z ligi


Klasa Okręgowa

28. kolejka


1 czerwca

Forty Piątnica - Narew Choroszcz 2:0 (0:0). Bramki: Lis 76, Kowalczyk 85 (k).

Orlęta Czyżew - KS Wasilków 0:1 (0:1). Bramka: Gagacki 17.

Rudnia Zabłudów - KS Śniadowo 2:0 (0:0). Bramki: Sidor 80, Czaban 88.

Pomorzanka Sejny - MKS Mielnik 1:5 (1:1). Bramki: Łejmel 24 - Gołubkiewicz 22, 46, Domański 51, Treszczotko 70, 88.

Wigry II Suwałki - Korona Dobrzyniewo Duże 2:0 (1:0). Bramki: Sawicki 5, Pilichowski 75.

Gieret Giby - Iskra Narew 1:0 (0:0). Bramka: Wysocki 68.

Sudovia Szudziałowo - Krypnianka Krypno 0:1 (0:0). Bramka: Popławski 60.

2 czerwca

Polonia Raczki - ŁKS 1926 II Łomża 1:0 (1:0). Bramki: A. Ostaszewski 20.


A klasa

28. kolejka


1 czerwca

Promil Białystok - Pionier Brańsk 6:1 (3:1). Bramki: Chodorowski 22, 79, Sacharczuk 28, 40, T. Sobczyk 56, Choiński 82 - Rogowski 31.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Orzeł Kleszczele - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

Bocian Boćki - Kolejarz Czeremcha 1:4 (0:3). Bramki: M. Jakubowski 86 - Orszewski 17, M. Aleksiejuk 33, 56, Sołościuk 41.

2 czerwca

Victoria Jedwabne - Konar Kora Korycin 5:1 (2:1). Bramki: Przybylski 15, 32, 55, Sowa 62, 85 - Akimowicz 20.

Biebrza Goniądz - Podlasiak Knyszyn 1:1 (1:0). Bramki: Chojnowski 38 - Augustynowicz 90+1.

Skra Wizna - KS Studzianki 4:2 (1:1). Bramki: Pulwin 36, Karpiński 65, Rutkowski 70, Żach 75 - ?

Tur II Bielsk Podlaski - KS Sokoły 7:2 (3:2). Bramki: Polubiatko 1, Kiszko 5, 43, 56, Stasiuk 73, 90, Pradyszczuk 80 - Szorc 14, Skupiewski 20.

KS UM Krynki - KS Miastkowo 0:4 (0:1). Bramki: Piotr Magdaleński 15, 55, 65, Długozima 82.


B klasa grupa 1

20. kolejka


1 czerwca

Rospuda Filipów - Husaria Łapy 4:0 (1:0). Bramki: P. Jaśko 25, Żukowski 58, 82, Zieliński 70.

Supraślanka Supraśl - Grab Janówka 11:1 (5:1). Bramki: Tekień 12, 15, 68, Łoszakiewicz 24, 63, Sienkiewicz 30, 55, Wojciechowicz 40, Hermanowski 50, 76, Węgielski 78 - Milanowski 38.

BKS Jagiellonia Białystok - GKS Czarni Gródek 2:1 (2:1). Bramki: Adamski 19, Zugaj 21 - M. Treska 34.

2 czerwca

Orzeł Tykocin - Jasion Jasionówka 2:1 (2:0). Bramki: Jurgielewicz 6 (k), M. Piasecki 44 - Bienasz 50.

Pogranicze Kuźnica - KP Krynickie 3:1 (2:1). Bramki: B. Słoma 9, Ściński 20, Kujawski 57 - J. Zakrzewski 44.

Pauza: Orkan Poświętne.


B klasa grupa 2

19. kolejka


2 czerwca

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - COKiS Ciechanowiec 0:2 (0:0). Bramki: Olszewski 55, 65.

Iskra Wyszki - Husar Nurzec 0:3 (0:1). Bramki: Pawluczuk 33, 70, Wawrzyniak 60.

Pauza: GKP Orla.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

595 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39