Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.06.06 00:00
W weekend (8-9.06) drużyny z Podlasia rozegrały mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Nowicki

II liga wschodnia

33. kolejka


8 czerwca

Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz 2:1 (0:0). Bramki: Jakubowski 53, Górecki 71 - Dremluk 69 (k).

9 czerwca

Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki 3:1 (2:1). Bramki: Kwiek 13, Ciećko 32, Ogrodnik 56 - Tuttas 21 (k).

Wisła Płock - Siarka Tarnobrzeg 5:0 (4:0). Bramki: Kalista 19, Krzywicki 30, Dziedzic 33, 40, Nadolski 71.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków 3:0 (2:0). Bramki: Strzałkowski 35, 75, Ziąbski 42.

Pogoń Siedlce - Unia Tarnów 2:0 (0:0). Bramki: Kaszubowski 71, Ekwueme 77.

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 0:2 (0:1). Bramki: Januszewski 32, Kucharski 58 (k).

Motor Lublin - Radomiak Radom 3:0 (1:0). Bramki: Szpak 7, Matuszczyk 58, Bronowicki 77.

Puszcza Niepołomice - Concordia Elbląg 1:1 (0:0). Bramki: Nowak 54 - Kiełtyka 77.

Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 0:0.

Tabela

1. Wisła Płock 33 - 69 - 57:25
2. Puszcza Niepołomice 33 - 67 - 58:33
3. Pelikan Łowicz 33 - 62 - 44:25
4. Resovia Rzeszów 33 - 57 - 38:26
5. Wisła Puławy 33 - 53 - 40:29
6. Olimpia Elbląg 33 - 48 - 23:15
7. Pogoń Siedlce 33 - 48 - 44:37
8. Znicz Pruszków 33 - 47 - 36:34
9. Radomiak Radom 33 - 46 - 43:42
10. Stal Stalowa Wola 33 - 44 - 28:33
11. Stal Rzeszów 33 - 39 - 34:32
12. Unia Tarnów 33 - 38 - 38:50
13. Wigry Suwałki 33 - 36 - 32:39
14. Motor Lublin 33 - 35 - 41:51
15. Garbarnia Kraków 33 - 34 - 37:63
16. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 33 - 30 - 33:49
17. Siarka Tarnobrzeg 33 - 29 - 35:53
18. Concordia Elbląg 33 - 28 - 22:47


III liga podlasko-warmińsko-mazurska

29. kolejka


8 czerwca

Mrągowia Mrągowo - Sokół Ostróda 0:3 (0:2). Bramki: Podhorecki 40, Domeracki 43, Promiński 53.

Olimpia Zambrów - Płomień Ełk 4:0 (2:0). Bramki: Jastrzębski 25, Gogol 45, Jaworowski 60, 75.

ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo 0:3 (0:1). Bramki: Figurski 10, 65, 81.

Huragan Morąg - Wissa Szczuczyn 1:1 (0:0). Bramki: Naczas 48 - Dworzańczyk 73.

MKS Korsze - Olimpia 2004 Elbląg 2:3 (1:1). Bramki: Trafarski 35, 88 - Sadowski 22, Miecznik 59, Baran 77 (k).

Motor Lubawa - Warmia Grajewo 3:2 (2:1). Bramki: Śnieżawski 31, Kowalko 41 (s), Wietecha 65 - Kowalko 32, Chyliński 67.

9 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka - Granica Kętrzyn 4:0 (1:0). Bramki: Konon 21, 66, Orpik 57, P. Bondziul 63.

Tur Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno 4:0 (2:0). Bramki: Żero 25, 29, Karwacki 67, Murawski 74.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 29 - 61 - 59:18
2. Mrągowia Mrągowo 29 - 56 - 51:34
3. Płomień Ełk 29 - 49 - 52:36
4. Olimpia 2004 Elbląg 29 - 49 - 45:26
5. Sokół Ostróda 29 - 46 - 42:35
6. MKS Korsze 29 - 45 - 55:44
7. Wissa Szczuczyn 29 - 44 - 41:38
8. Start Działdowo 29 - 43 - 33:29
9. Granica Kętrzyn 29 - 41 - 38:54
10. Dąb Dąbrowa Białostocka 29 - 40 - 47:45
11. ŁKS 1926 Łomża 29 - 40 - 39:38
12. Tur Bielsk Podlaski 29 - 40 - 35:34
13. Huragan Morąg 29 - 39 - 37:32
14. Warmia Grajewo 29 - 28 - 34:51
15. Motor Lubawa 29 - 27 - 34:54
16. Orzeł Kolno 29 - 5 - 15:89


IV liga

29. kolejka


8 czerwca

Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 0:1 (0:0). Bramka: Nakielski 71.

Gryf Gródek - Cresovia Siemiatycze - mecz został odwołany z powodu ulewy.

KS Michałowo - Sparta Augustów 1:2 (1:2). Bramki: Zaniewski 10 (s) - Haraburda 1, Sobolewski 8.

Magnat Juchnowiec Kościelny - Sokół Sokółka 0:2 (0:0). Bramki: Szoda 50, 80.

Pogoń Łapy - Promień Mońki 4:3 (3:1). Bramki: Leśniewski 19, Minow 26, 67, Mierzwiński 45 - Chrzanowski 41, Połuszejko 69, Zawadzki 87.

9 czerwca

LZS Narewka - Sparta 1951 Szepietowo 3:0 (0:0). Bramki: Skiepko 55, Lasota 75, Krasnopolski 85.

Hetman Białystok - Znicz Suraż 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi.

Hetman Tykocin - Włókniarz Białystok - mecz został odwołany z powodu ulewy.

Tabela

1. Promień Mońki 28 - 59 - 68:36
2. LZS Narewka 28 - 59 - 51:24
3. Gryf Gródek 27 - 55 - 67:28
4. Sparta 1951 Szepietowo 28 - 50 - 57:37
5. Sparta Augustów 27 - 48 - 42:28
6. Hetman Tykocin 27 - 42 - 43:35
7. Cresovia Siemiatycze 26 - 41 - 47:37
8. Pogoń Łapy 28 - 41 - 40:36
9. Puszcza Hajnówka 28 - 40 - 31:34
10. Piast Białystok 28 - 39 - 44:46
11. Hetman Białystok 27 - 36 - 42:33
12. Magnat Juchnowiec Kościelny 28 - 34 - 49:61
13. KS Michałowo 28 - 31 - 33:46
14. Sokół Sokółka 28 - 23 - 29:63
15. Włókniarz Białystok 26 - 15 - 28:58
16. Znicz Suraż 28 - 5 - 10:79


Klasa Okręgowa

29. kolejka


8 czerwca

Gieret Giby - Forty Piątnica 3:2 (2:0). Bramki: Sadło 11, Czokajło 45, Krachało 82 - Śmiarowski 72, 90.

KS Wasilków - Narew Choroszcz 5:0 (4:0). Bramki: Zadykowicz 3, Kuleszczyk 21, 40, 42, samobójcza 50.

9 czerwca

Iskra Narew - Wigry II Suwałki 1:0 (0:0). Bramka: Michajłow 90 (k).

Korona Dobrzyniewo Duże - Sudovia Szudziałowo 0:0.

Krypnianka Krypno - Rudnia Zabłudów 1:3 (1:0). Bramki: K. Woźniewski 25 - Perekitko 53, Gołdowski 60, Klimiuk 68.

KS Śniadowo - Pomorzanka Sejny 6:2 (2:2). Bramki: T. Bruliński 12, Rupacz 15, Pardo 73, 74, Brzozowski 87, Ł. Piechowski 90+3 - Milewski 29, Łejmel 36.

MKS Mielnik - Polonia Raczki - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

ŁKS 1926 II Łomża - Orlęta Czyżew 0:2 (0:2). Bramki: Gryczan 15, 40.

Tabela

1. MKS Mielnik 27 - 67 - 100:18
2. KS Wasilków 27 - 62 - 71:17
3. KS Śniadowo 27 - 57 - 67:30
4. ŁKS 1926 II Łomża 28 - 46 - 64:47
5. Wigry II Suwałki 28 - 43 - 55:47
6. Gieret Giby 28 - 40 - 38:54
7. Orlęta Czyżew 28 - 39 - 33:49
8. Forty Piątnica 28 - 38 - 45:43
9. Rudnia Zabłudów 28 - 35 - 34:32
10. Iskra Narew 28 - 35 - 30:50
11. Krypnianka Krypno 27 - 32 - 48:48
12. Sudovia Szudziałowo 27 - 31 - 37:59
13. Korona Dobrzyniewo Duże 28 - 14 - 30:51
14. Pomorzanka Sejny 28 - 29 - 36:67
15. Polonia Raczki 27 - 27 - 25:35
16. Narew Choroszcz 28 - 15 - 25:91


A klasa

29. kolejka


8 czerwca

Bocian Boćki - Biebrza Goniądz 2:6 (2:4). Bramki: Kuczyński 15, Sawczyński 45 - Jasiński 7, 10, 71, Kłubowicz 16, Harasiuk 40, Szkiłondź 74.

Pionier Brańsk - Podlasiak Knyszyn 2:3 (1:1). Bramki: Pietraszko 1, Łagoda 85 - Beczko 45, 82, Magnuszewski 70.

KS Miastkowo - Tur II Bielsk Podlaski 2:4 (1:1). Bramki: Piotr Magdaleński 27, Kicała 62 - Kulikowski 8, 50, Burzyński 76, Pradyszczuk 85.

9 czerwca

Kolejarz Czeremcha - Victoria Jedwabne 2:6 (1:3). Bramki: Barwiejuk 16, 60 - Modzelewski 5, Sokołowski 26, Przybylski 39, 85, Sowa 67, K. Włodkowski 90.

KS Sokoły - Skra Wizna 1:3 (0:1). Bramki: P. Lisowski 82 - Nickiewicz 18, 53, Karpiński 69.

Orzeł Kleszczele - Promil Białystok 1:1 (1:1). Bramki: Szymczak 11 - Sołowiej 2.

Konar Kora Korycin - KS UM Krynki 4:0 (2:0). Bramki: P. Lech 15, Akimowicz 26, 60, 80.

KS Studzianki - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:6 (0:2). Bramki: Jóźwiak 19 (k), 89 (k), Faszczewski 25, Porowski 50, 65, Popławski 70.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 27 - 74 - 138:19
2. Victoria Jedwabne 28 - 64 - 127:40
3. Podlasiak Knyszyn 29 - 59 - 78:32
4. Biebrza Goniądz 28 - 51 - 65:59
5. Tur II Bielsk Podlaski 28 - 50 - 75:43
6. KS UM Krynki 28 - 41 - 56:68
7. Konar Kora Korycin 28 - 40 - 60:52
8. KS Miastkowo 28 - 39 - 64:56
9. Kolejarz Czeremcha 29 - 37 - 59:72
10. KS Sokoły 28 - 36 - 60:81
11. Promil Białystok 28 - 34 - 61:56
12. Skra Wizna 28 - 31 - 57:77
13. KS Studzianki 27 - 29 - 63:92
14. Orzeł Kleszczele 27 - 28 - 39:83
15. Pionier Brańsk 28 - 17 - 42:117
16. Bocian Boćki 27 - 11 - 33:130


B klasa grupa 1

21. kolejka


9 czerwca

Husaria Łapy - Pogranicze Kuźnica 1:4 (0:0). Bramki: Łuczak 70 - Dzienisowicz 55, Andrzejewski 73, 79, W. Fiedorowicz 87.

GKS Czarni Gródek - Supraślanka Supraśl 2:0 (1:0). Bramki: Frączek 28, M. Treska 63.

Grab Janówka - Rospuda Filipów 3:4 (0:3). Bramki: Tendrowski 75, W. Tylman 84, 89 - P. Żegaczewski 15, Różański 25, Żukowski 30, Zieliński 70.

KP Krynickie - Orzeł Tykocin 0:1 (0:0). Bramka: Baczewski 87.

Jasion Jasionówka - Orkan Poświętne 2:2 (1:2). Bramki: Daniewicz 40, Supiński 75 - Sienkiewicz 12, Konarzewski 13.

Pauza: BKS Jagiellonia Białystok.

Tabela

1. Orzeł Tykocin 17 - 40 - 41:27
2. Jasion Jasionówka 19 - 39 - 51:21
3. Supraślanka Supraśl 18 - 38 - 63:24
4. Pogranicze Kuźnica 18 - 37 - 54:32
5. BKS Jagiellonia Białystok 18 - 31 - 50:46
6. GKS Czarni Gródek 18 - 24 - 57:44
7. KP Krynickie 19 - 23 - 42:42
8. Orkan Poświętne 18 - 19 - 42:51
9. Rospuda Filipów 17 - 19 - 27:49
10. Husaria Łapy 18 - 11 - 22:52
11. Grab Janówka 18 - 4 - 27:88


B klasa grupa 2

20. kolejka


9 czerwca

Husar Nurzec - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 9:1 (5:1). Bramki: A. Miler 19, Pawluczuk 20, 32, 41, 47, 54, 62, M. Wielogórski 45, Fidut 78 - Starosielnik 36.

GKP Orla - Iskra Wyszki 0:3 wo - drużyna gospodarzy wycofała się z ligi.

Pauza: COKiS Ciechanowiec.

Tabela

1. Husar Nurzec 15 - 39 - 60:11
2. COKiS Ciechanowiec 15 - 34 - 35:15
3. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 15 - 19 - 30:39
4. Iskra Wyszki 16 - 17 - 20:39
5. GKP Orla 15 - 3 - 9:50

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

583 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39