Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.06.13 00:00
W najbliższy weekend (15-16.06) drużyny z Podlasia rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: Terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: M. Kardasz

II liga wschodnia

34. kolejka


12 czerwca

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 1:0 (1:0). Bramki: Paluchowski 26.

15 czerwca

Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 4:0 (0:0). Bramki: Makaradze 61, Romachów 71, Pomian 83, Gondek 87.

Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg 3:2 (3:1). Bramki: Kowalczyk 8, Dremluk 32 (k), Kujawa 45 - Kołosow 21, 90.

Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice 2:3 (1:1). Bramki: Nowosielski 21, Nowak 46 - Janik 31 (k), Moskwik 54, Kałat 84.

Concordia Elbląg - Motor Lublin 3:0 (1:0). Bramki: Zejglic 17, Stępień 75, Bogdanowicz 82 (k).

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 0:0.

Unia Tarnów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:1). Bramka: Obem 14.

Garbarnia Kraków - Wisła Płock 2:2 (0:1). Bramki: Uwakwe 50, BroŸź 82 - Dziedzic 43, Sielewski 89.

Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 1:2 (0:1). Bramka: Michalski 90 - Baran 20, Ciećko 90.

Tabela

1. Wisła Płock 34 - 70 - 59:27
2. Puszcza Niepołomice 34 - 70 - 61:35
3. Pelikan Łowicz 34 - 65 - 47:27
4. Resovia Rzeszów 34 - 60 - 40:27
5. Wisła Puławy 34 - 53 - 42:32
6. Znicz Pruszków 34 - 50 - 37:34
7. Olimpia Elbląg 34 - 48 - 25:18
8. Pogoń Siedlce 34 - 48 - 44:38
9. Radomiak Radom 34 - 47 - 43:42
10. Stal Stalowa Wola 34 - 45 - 28:33
11. Wigry Suwałki 34 - 39 - 36:39
12. Stal Rzeszów 34 - 39 - 34:36
13. Unia Tarnów 34 - 38 - 38:51
14. Motor Lublin 34 - 35 - 41;54
15. Garbarnia Kraków 34 - 35 - 39;65
16. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 - 33 - 34:49
17. Concordia Elbląg 34 - 31 - 25:47
18. Siarka Tarnobrzeg 34 - 29 - 36:55


III liga podlasko-warmińsko-mazurska

30. kolejka


15 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia Zambrów 2:0 (2:0). Bramki: Orpik 15, Konon 30 (k).

Płomień Ełk - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (1:0). Bramki: Komorowski 42, Koszycki 89.

Orzeł Kolno - Mrągowia Mrągowo 0:3 (0:0). Bramki: Machniak 54, 84, 90 (k).

Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 0:3 (0:1). Bramki: Ambrożewicz 25 (k), Bernatowicz 50, Olesiński 70.

Start Działdowo - MKS Korsze 4:0 (3:0). Bramki: Chądzyński 12, Sierzputowski 21, Głowacki 24, Figurski 78.

Olimpia 2004 Elbląg - Motor Lubawa 1:4 (1:2). Bramki: Baran 2 - Jabłonowski 20, 38 (k), 56, 71.

Warmia Grajewo - Huragan Morąg 1:3 (0:2). Bramki: Kozikowski 55 - Żórański 18, Stefanowicz 38, Filipek 81.

Wissa Szczuczyn - Granica Kętrzyn 2:0 (1:0). Bramki: Dworzańczyk 34, Łapiński 60.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 30 - 61 - 59:20
2. Mrągowia Mrągowo 30 - 59 - 54:34
3. Płomień Ełk 30 - 52 - 54:36
4. Olimpia 2004 Elbląg 30 - 49 - 46:30
5. Wissa Szczuczyn 30 - 47 - 43:38
6. Start Działdowo 30 - 46 - 37:29
7. Sokół Ostróda 30 - 46 - 42:38
8. MKS Korsze 30 - 45 - 55:48
9. ŁKS 1926 Łomża 30 - 43 - 42:38
10. Dąb Dąbrowa Białostocka 30 - 43 - 49:45
11. Huragan Morąg 30 - 42 - 40:33
12. Granica Kętrzyn 30 - 41 - 38:56
13. Tur Bielsk Podlaski 30 - 40 - 35:36
14. Motor Lubawa 30 - 30 - 38:55
15. Warmia Grajewo 30 - 28 - 35:54
16. Orzeł Kolno 30 - 5 - 15:92


IV liga

30. kolejka


12 czerwca

Sokół Sokółka - LZS Narewka 0:0.

15 czerwca

Cresovia Siemiatycze - Pogoń Łapy 2:2 (0:1). Bramki: Kobus 46, Prokopczuk 73 - Minow 9, P. Kul 89.

Promień Mońki - Piast Białystok 4:0 (2:0). Bramki: samobójcza 10, Połuszejko 32, Chrzanowski 48, Studniarek 90.

Puszcza Hajnówka - Magnat Juchnowiec Kościelny 0:0.

Sparta 1951 Szepietowo - KS Michałowo 3:2 (1:0). Bramki: Kowalczyk 22, Ptaszyński 68 (k), Piszczatowski 71 - Frąckiel 54, Prusinowski 80.

Sparta Augustów - Hetman Tykocin 0:2 (0:2). Bramki: A. Zambrzycki 9, R. Maliszewski 40.

Włókniarz Białystok - Hetman Białystok 0:2 (0:0). Bramki: Seweryn 50, Sienkiewicz 72.

Znicz Suraż - Gryf Gródek 0:3 wo - drużyna gospodarzy wycofała się z ligi.

Tabela

1. Promień Mońki 29 - 62 - 72:36
2. LZS Narewka 29 - 60 - 51:24
3. Gryf Gródek 28 - 58 - 70:28
4. Sparta 1951 Szepietowo 29 - 53 - 60:39
5. Sparta Augustów 28 - 48 - 42:30
6. Hetman Tykocin 29 - 45 - 45:37
7. Piast Białystok 30 - 42 - 48:50
8. Cresovia Siemiatycze 28 - 42 - 50:41
9. Pogoń Łapy 29 - 42 - 42:38
10. Hetman Białystok 29 - 42 - 46:34
11. Puszcza Hajnówka 29 - 41 - 31:34
12. Magnat Juchnowiec Kościelny 29 - 35 - 49:61
13. KS Michałowo 30 - 31 - 35:53
14. Sokół Sokółka 29 - 24 - 29:63
15. Włókniarz Białystok 28 - 18 - 30:60
16. Znicz Suraż 29 - 5 - 10:82


Klasa Okręgowa

30. kolejka


16 czerwca

Forty Piątnica - KS Wasilków 0:2 (0:1). Bramki: Zieliński 39, 58.

Narew Choroszcz - ŁKS 1926 II Łomża 0:3 (0:0). Bramki: Sawko 57, 69, 87.

Orlęta Czyżew - MKS Mielnik 1:0 (1:0). Bramka: Milankiewicz 23.

Polonia Raczki - KS Śniadowo 2:1 (0:1). Bramki: Kukowski 60, Świeżyński 75 - D. Szabłowski 45.

Pomorzanka Sejny - Krypnianka Krypno 3:0 (1:0). Bramki: Łejmel 39, Macianis 59, Palewicz 81.

Rudnia Zabłudów - Korona Dobrzyniewo Duże 3:1 (0:1). Bramki: Czaban 51, Jarmoszko 53, Lewkowski 79 - samobójcza 20.

Sudovia Szudziałowo - Iskra Narew 2:2 (2:0). Bramki: P. Czeremcha 30, K. Czeremcha 37 - samobójcza 75, Rećko 90.

Wigry II Suwałki - Gieret Giby 1:1 (1:1). Bramki: Jegliński 32 (k) - Pilichowski 20 (s).

Tabela

1. KS Wasilków 29 - 68 - 77:18
2. MKS Mielnik 28 - 67 - 100:19
3. KS Śniadowo 28 - 57 - 68:32
4. ŁKS 1926 II Łomża 29 - 49 - 67:47
5. Wigry II Suwałki 29 - 44 - 56:48
6. Orlęta Czyżew 29 - 42 - 34:49
7. Gieret Giby 29 - 41 - 39:55
8. Forty Piątnica 29 - 38 - 45:45
9. Rudnia Zabłudów 29 - 38 - 37:33
10. Iskra Narew 29 - 36 - 32:52
11. Pomorzanka Sejny 29 - 32 - 39:67
12. Krypnianka Krypno 29 - 32 - 49:55
13. Sudovia Szudziałowo 28 - 32 - 39:61
14. Korona Dobrzyniewo Duże 29 - 30 - 31:54
15. Polonia Raczki 28 - 30 - 27:36
16. Narew Choroszcz 29 - 15 - 25:94


A klasa

30. kolejka


15 czerwca

Promil Białystok - KS Studzianki 4:1 (1:1). Bramki: Holak 25 (k), T. Sobczyk 67, Niwiński 74, Andzielewicz 87 - T. Łazewski 5.

Victoria Jedwabne - Bocian Boćki - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

16 czerwca

Biebrza Goniądz - Pionier Brańsk 11:0 (4:0). Bramki: Jasiński 12, 19, Szkiłondź 23 (k), 79 (k), K. Purta 39, 64, M. Purta 51, 58, Doliński 66, Chmielewski 87, Grygo 89.

Podlasiak Knyszyn - Orzeł Kleszczele 4:4 (1:2). Bramki: Zabielski 20, 60, Jarocki 65, Grabowski 90 - Kasjaniuk 9, 14, 76, Szklaruk 64.

Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Sokoły 10:1 (4:0). Bramki: Ferenc 23, Warakomski 26, Kułkiewicz 39, Brokowski 44, 57, Grodzki 50, 52, 68, Faszczewski 66 (k), Kuczałek 87 - Idźkowski 80.

Skra Wizna - KS Miastkowo 1:4 (1:1). Bramki: Pulwin 38 - Kicała 16, Paweł Magdaleński 50, Długozima 72, Piotr Magdaleński 90.

Tur II Bielsk Podlaski - Konar Kora Korycin 0:0.

KS UM Krynki - Kolejarz Czeremcha 2:5 (0:2). Bramki: Griń 60, Dzienisik 80 - D. Aleksiejuk 3, 6, Barwiejuk 74, Kaliszewicz 79, M. Aleksiejuk 90.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 28 - 77 - 148:20
2. Victoria Jedwabne 28 - 64 - 127:40
3. Podlasiak Knyszyn 30 - 60 - 82:36
4. Biebrza Goniądz 29 - 54 - 76:59
5. Tur II Bielsk Podlaski 29 - 51 - 75:43
6. KS Miastkowo 29 - 42 - 68:57
7. Konar Kora Korycin 29 - 41 - 60:52
8. KS UM Krynki 29 - 41 - 58:73
9. Kolejarz Czeremcha 30 - 40 - 64:74
10. Promil Białystok 29 - 37 - 65:57
11. KS Sokoły 29 - 36 - 61:91
12. Skra Wizna 29 - 31 - 58:81
13. Orzeł Kleszczele 28 - 29 - 43:87
14. KS Studzianki 28 - 29 - 64:96
15. Pionier Brańsk 29 - 17 - 42:128
16. Bocian Boćki 27 - 11 - 33:130


B klasa grupa 1

22. kolejka


16 czerwca

Orkan Poświętne - KP Krynickie 3:2 (1:1). Bramki: Dąbrowski 25, Moczydłowski 67, Misztalewski 87 - Rusel 20, Petelski 83.

Orzeł Tykocin - Husaria Łapy 5:1 (1:1). Bramki: Jurgielewicz 3 (k), Piasecki 70 (k), Żmiejko 75, Baczewski 83, 87 - Łuczak 17.

Pogranicze Kuźnica - Grab Janówka 2:0 (1:0). Bramki: Andrzejewski 15, B. Słoma 50.

Rospuda Filipów - GKS Czarni Gródek - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

Supraślanka Supraśl - BKS Jagiellonia Białystok 4:0 (1:0). Bramki: M. Świrydowicz 29, Sienkiewicz 50, 60 (k), Tekień 75.

Pauza: Jasion Jasionówka.

Tabela

1. Orzeł Tykocin 18 - 43 - 46:28
2. Supraślanka Supraśl 19 - 41 - 67:24
3. Pogranicze Kuźnica 19 - 40 - 56:32
4. Jasion Jasionówka 19 - 39 - 51:21
5. BKS Jagiellonia Białystok 19 - 31 - 50:50
6. GKS Czarni Gródek 18 - 24 - 57:44
7. KP Krynickie 20 - 23 - 44:45
8. Orkan Poświętne 19 - 22 - 45:53
9. Rospuda Filipów 17 - 19 - 27:49
10. Husaria Łapy 19 - 11 - 23:57
11. Grab Janówka 19 4 27:90


B klasa grupa 2

12. kolejka


16 czerwca

GKP Orla - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 0:3 wo - drużyna gospodarzy wycofała się z ligi.

Husar Nurzec - COKiS Ciechanowiec 3:1 (2:0). Bramki: Pawluczuk 17, 19, A. Miler 89 - Binaś 87.

Pauza: Iskra Wyszki.

Tabela

1. Husar Nurzec 16 - 42 - 63:12
2. COKiS Ciechanowiec 16 - 34- 36:18
3. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 16 - 22 - 33:39
4. Iskra Wyszki 16 - 17 - 20:39
5. GKP Orla 16 - 3 - 9:53

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

658 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39