Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich

2013.09.27 00:00
W najbliższy weekend (28-29.09) drużyny na Podlasiu rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: terminy weekendowych spotkań piłkarskich
Fot: Michał Kardasz

Sprawdź wyniki pozostałych spotkań piłkarskich

IV liga

9. kolejka

28 września

Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 0:4 (0:2). Bramki: Żabiński 9, 67, Sienkiewicz 11, Nakielski 67.

Sokół Sokółka - Sparta 1951 Szepietowo 1:4 (1:1). Bramki: Kul 76 - Ptaszyński 38, Styś 80, Lipiński 86, Ibrahim 90.

KS Michałowo - Hetman Tykocin 2:2 (1:2). Bramki: D. Doroszko 45, Broniszewski 60 - Plaga 13 (k), 38.

KS Wasilków - MKS Mielnik 1:1 (0:1). Bramki: Zieliński 46 - Gołubkiewicz 30.

Sparta Augustów - Hetman Białystok 3:1 (1:1). Bramki: Krupiński 10, Zaniewski 65, Sobolewski 80 - Sawicki 30.

Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Śniadowo 3:1 (1:1). Bramki: Czerniawski 30, Szychowski 70, P. Suszczyński 89 - Bruliński 60.

29 września

Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze 1:2 (0:2). Bramki: Leśniewski 69 - Leszczyński 14, Zalewski 29 (k).

Orzeł Kolno - Gryf Gródek 1:3 (1:1). Bramki: Brzeziński 22 - S. Kozłowski 38, Szymaniuk 72, Marczuk 80.

Tabela

1. KS Wasilków 9 - 25 - 22:1
2. MKS Mielnik 9 - 20 - 17:4
3. Cresovia Siemiatycze 9 - 17 - 17:6
4. KS Michałowo 9 - 15 - 21:10
5. Gryf Gródek 9 - 14 - 16:14
6. Sparta 1951 Szepietowo 9 - 14 - 14:8
7. Pogoń Łapy 9 - 14 - 17:11
8. Sparta Augustów 8 - 14 - 14:7
9. Puszcza Hajnówka 9 - 11 - 9:11
10. Magnat Juchnowiec Kościelny 9 - 10 - 10:21
11. KS Śniadowo 9 - 10 - 17:21
12. Hetman Tykocin 8 - 9 - 11:14
13. Sokół Sokółka 9 - 7 - 10:27
14. Orzeł Kolno 9 - 6 - 11:25
15. Piast Białystok 9 - 5 - 7:19
16. Hetman Białystok 9 - 5 - 10:24


Klasa Okręgowa

9. kolejka

28 września

Rudnia Zabłudów - Włókniarz Białystok 1:0 (0:0). Bramka: Perekitko 60.

Pomorzanka Sejny - Sudovia Szudziałowo 1:2 (1:1). Bramki: Macianis 18 - Marcinowicz 38, D. Miszkiel (s).

29 września

Korona Dobrzyniewo Duże - Iskra Narew 1:1 (0:0). Bramki: Łukaszewicz 90+3 - Kieżel 49.

Orlęta Czyżew - Biebrza Goniądz 1:2 (0:1). Bramki: Dryglas 80 - Gajda 5, Jasiński 62.

Krypnianka Krypno - Gieret Giby 5:0 (3:0). Bramki: M. Butkiewicz 22, 25, S. Butkiewicz 37, Piotr Gawędzki 57, 63.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Jedwabne 6:1 (3:1). Bramki: Brokowski 9, 28, Porowski 5, 89, Pasko 75, Grodzki 83 - Fiedorczuk 30.

Polonia Raczki - Wigry II Suwałki 0:0.

Pauza: Forty Piątnica.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 8 - 20 - 42:9
2. Rudnia Zabłudów 8 - 20 - 22:7
3. Pomorzanka Sejny 9 - 15 - 18:22
4. Krypnianka Krypno 8 - 15 - 22:18
5. Victoria Jedwabne 9 - 14 - 19:22
6. Wigry II Suwałki 9 - 13 - 13:10
7. Gieret Giby 7 - 13 - 10:9
8. Biebrza Goniądz 9 - 12 - 21:20
9. Sudovia Szudziałowo 9 - 11 - 18:26
10. Włókniarz Białystok 7 - 10 - 10:8
11. Orlęta Czyżew 8 - 9 - 12:9
12. Korona Dobrzyniewo Duże 7 - 8 - 11:11
13. Forty Piątnica 8 - 6 - 7:18
14. Iskra Narew 8 - 4 - 13:34
15. Polonia Raczki 8 - 2 - 5:20


A klasa grupa 1

6. kolejka

28 września

BKS Jagiellonia Białystok - Husar Nurzec 2:2 (0:0). Bramki: K. Gryczan 55, 60 - P. Grzyb 70, A. Miler 85.

29 września

Błyskawica Dubicze Cerkiewne - COKiS Ciechanowiec 2:5 (2:3). Bramki: Starosielnik 10, Leoniuk 43 - Jurek 15, 60, Olszewski 20, 75, Popławski 30.

Tur II Bielsk Podlaski - Iskra Wyszki 5:1 (2:1). Bramki: Polubiatko 15, Pradyszczuk 23, 88, Rogowski 77, Daniłowski 89 - Nikonowicz 17.

Puszcza II Hajnówka - Kolejarz Czeremcha 0:2 (0:1). Bramki: Mateusz Samosiuk 18, Mirosław Samosiuk 58.

Pionier Brańsk - Orzeł Kleszczele 1:5 (0:1). Bramki: Kosiński 82 - Szklaruk 13, 53, 70, Szymczak 74, 85.

Pauza: Bocian Boćki.

Tabela

1. Tur II Bielsk Podlaski 5 - 15 - 21:3
2. Orzeł Kleszczele 6 - 15 - 17:9
3. Kolejarz Czeremcha 6 - 13 - 11:6
4. COKiS Ciechanowiec 5 - 9 - 11:10
5. Husar Nurzec 5 - 8 - 14:6
6. Iskra Wyszki 5 - 7 - 8:11
7. Pionier Brańsk 4 - 6 - 9:9
8. Puszcza II Hajnówka 5 - 3 - 5:16
9. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 6 - 3 - 8:23
10. BKS Jagiellonia Białystok 4 - 2 - 4:6
11. Bocian Boćki 5 - 0 - 5:14


A klasa grupa 2

6. kolejka

28 września

Jasion Jasionówka - Wissa II Szczuczyn 11:1 (7:0). Bramki: Zawadzki 6, 40, Jaromiński 9, Bieniasz 12, 24, Supiński 31, 53, P. Pawłowski 38, samobójcza 76, Hryń 87, Szczepański 90 - Wesołowski 78.

29 września

Grab Janówka - Konar Kora Korycin 1:7 (1:3). Bramki: Zalewski 12 - Brylewicz 16, M. Świenc 25, Popowski 35, 60, Klepacki 50, Burnewicz 70 (k), 85.

Skra Wizna - Podlasiak Knyszyn 3:1 (3:0). Bramki: Olszewski 3, Karpiński 28, Brzozowski 34 - Wnorowski 74.

Rospuda Filipów - Pogranicze Kuźnica 0:4 (0:1). Bramki: Viarstak 19, 90, Trojanowski 40, Marek Żabicki 53.

Pauza: Orzeł Tykocin.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 5 - 15 - 26:4
2. Konar Kora Korycin 6 - 13 - 21:10
3. Orzeł Tykocin 4 - 12 - 9:4
4. Pogranicze Kuźnica 5 - 10 - 21:3
5. Skra Wizna 5 - 9 - 9:13
6. Wissa II Szczuczyn 6 - 6 - 11:28
7. Rospuda Filipów 5 - 3 - 13:13
8. Podlasiak Knyszyn 5 - 0 - 2:14
9. Grab Janówka 5 - 0 - 5:28


A klasa grupa 3

6. kolejka

28 września

Supraślanka Supraśl - Promil Białystok 1:1 (1:1). Bramki: Tekień 10 (k) - Jaszczołt 17.

Husaria Łapy - KS Sokoły 1:2 (1:1). Bramki: Nowacki 25 - Ochocki 11, Rząca 60.

29 września

GKS Czarni Gródek - KS Studzianki 3:0 (1:0). Bramki: Treska 23, 62, 88.

KS UM Krynki - Znicz Suraż 9:0 (6:0). Bramki: Zuwalski 4, 54, 70, Palacz 14, Ł. Szymanowicz 21, 27, 31, Jurczenia 23, Możejko 60.

Pasja Kleosin - Narew Choroszcz 2:1 (1:0). Bramki: Kopczewski 15 (s), Radzymiński 54 (k) - Ostaszewski 57.

Tabela

1. KS UM Krynki 5 - 13 - 21:6
2. Pasja Kleosin 5 - 12 - 10:9
3. Narew Choroszcz 5 - 10 - 13:5
4. Husaria Łapy 6 - 9 - 10:7
5. KS Sokoły 4 - 7 - 9:6
6. GKS Czarni Gródek 6 - 6 - 10:24
7. KS Studzianki 4 - 6 - 6:7
8. Supraślanka Supraśl 5 - 5 - 15:10
9. Promil Białystok 5 - 4 - 11:7
10. Znicz Suraż 5 - 0 - 1:25

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1186 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39