483 osób online

Podlaski futbol: W środę drużyny odrobią ligowe zaległości

2013.05.21 00:00
W środę (20.05) drużyny z Podlasia oraz Warmii i Mazur odrobią ligowe zaległości. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: W środę drużyny odrobią ligowe zaległości
Fot: M. Kardasz

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

20. kolejka


13 kwietnia

Granica Kętrzyn - Orzeł Kolno 1:1 (0:1). Bramki: Kowalewski 59 - Broniszewski 7.

14 kwietnia

Wissa Szczuczyn - Sokół Ostróda 0:3 wo - Na boisku 1:2. W zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Tomasz Kiljańczyk.

MKS Korsze - Tur Bielsk Podlaski 3:0 (1:0). Bramki: Miller 25, 77, Kozłowski 90.

22 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia 2004 Elbląg 2:0 (0:0). Bramki: P. Bondziul 73, Łapiński 83.

Warmia Grajewo - Start Działdowo 1:1 (0:0). Bramki: Kozikowski 64 (k) - Sierzputowski 83.

Huragan Morąg - Płomień Ełk 4:3 (1:0). Bramki: Galik 27, 80, Naczas 61 (k), Filipek 85 - Komorowski 55, Twardowski 62, K. Stankiewicz 88.

Motor Lubawa - Olimpia Zambrów 0:0.

ŁKS 1926 Łomża - Mrągowia Mrągowo 0:3 (0:1). Bramki: Machniak 45, Kulig 61, Aziewicz 89.

1. Olimpia Zambrów 25 - 52- 47:14
2. Mrągowia Mrągowo 24 - 47 - 45:27
3. MKS Korsze 25 - 45 - 52:36
4. Płomień Ełk 25 - 42 - 41:31
5. Olimpia 2004 Elbląg 24 - 39 - 37:21
6. Sokół Ostróda 24 - 38 - 37:29
7. ŁKS 1926 Łomża 24 - 36 - 34:27
8. Granica Kętrzyn 24 - 35 - 31:45
9. Huragan Morąg 24 - 33 - 30:26
10. Wissa Szczuczyn 24 - 33 - 32:34
11. Start Działdowo 24 - 33 - 24:26
12. Dąb Dąbrowa Białostocka 25 - 33 - 40:42
13. Tur Bielsk Podlaski 24 - 32 - 29:32
14. Warmia Grajewo 24 - 24 - 27:40
15. Motor Lubawa 24 - 20 - 26:44
16. Orzeł Kolno 24 - 5 - 12:70


B klasa grupa 1.

14. kolejka


22 maja

Husaria Łapy - KP Krynickie 3:6 (2:2). Bramki: Czaczkowski 1, Jaroszewski 5, Jakubowski 55 - Petelski 22, 41, 72, 81, Andrelczyk 61, K. Zakrzewski 88.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 16 - 38 - 47:15
2. Orzeł Tykocin 14 - 33 - 36:24
3. Supraślanka Supraśl 15 - 32 - 50:20
4. Pogranicze Kuźnica 15 - 28 - 45:29
5. BKS Jagiellonia Białystok 16 - 25 - 41:43
6. GKS Czarni Gródek 16 - 21 - 54:42
7. KP Krynickie 16 - 20 - 36:38
8. Orkan Poświętne 16 - 17 - 38:47
9. Rospuda Filipów 14 - 13 - 19:41
10. Husaria Łapy 15 - 11 - 20:42
11. Grab Janówka 15 - 4 - 21:66

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.