Podlaski futbol: W weekend odbędą się ciekawe spotkania ligowe

2013.05.09 00:00
W najbliższy weekend na Podlasiu odbędą się spotkania ligowe. Poniżej prezentujemy wyniki meczy.
Podlaski futbol: W weekend odbędą się ciekawe spotkania ligowe
Fot: M. Nowicki

Sprawdź wyniki spotkań drużyn reprezentujących Podlasie w kraju

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

24. kolejka


11 maja

Start Działdowo - Orzeł Kolno 1:2 (1:1). Bramki: Wieczorek 32 - Kotlewski 40, Sałata 74.

Olimpia 2004 Elbląg - Płomień Ełk 0:1 (0:1). Bramka: Komorowski 16.

Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 1:7 (1:1). Bramki: Kosiński 14 - Jastrzębski 13, Poduch 50, 82, 90, Hryszko 52, Grzybowski 61, Jaworowski 88.

Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski 1:2 (1:1). Bramki: Wojtkielewicz 38 - Murawski 15, Żero 76.

Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 3:2 (1:0). Bramki: Stefanowicz 27, Galik 60, Naczas 90 - Mleczek 77, Tarnowski 81.

Motor Lubawa - MKS Korsze 2:6 (0:2). Bramki: Dobroński 79, Piceluk 90 - Trafarski 20, 36, 73, 82, 90, Roksela 67.

12 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda 4:2 (2:1). Bramki: P. Bondziul 32, 39, 69, Orpik 74 - Płoszczuk 37, Śnieżawski 64.

Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo 1:0 (0:0). Bramka: Nałysnyk 57.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 23 - 50 - 47:14
2. MKS Korsze 24 - 45 - 52:33
3. Mrągowia Mrągowo 22 - 41 - 40:26
4. Płomień Ełk 23 - 41 - 38:27
5. Olimpia 2004 Elbląg 22 - 38 - 37:19
6. Granica Kętrzyn 23 - 35 - 31:43
7. Sokół Ostróda 23 - 35 - 34:29
8. ŁKS 1926 Łomża 22 - 33 - 32:24
9. Tur Bielsk Podlaski 23 - 32 - 29:31
10. Start Działdowo 22 - 31 - 23:25
11. Wissa Szczuczyn 23 - 31 - 29:33
12. Huragan Morąg 22 - 27 - 23:23
13. Dąb Dąbrowa Białostocka 23 - 27 - 36:41
14. Warmia Grajewo 22 - 20 - 25:39
15. Motor Lubawa 22 - 19 - 25:42
16. Orzeł Kolno 23 - 6 - 13:65


IV liga

24. kolejka


11 maja

Hetman Białystok - LZS Narewka 1:0 (1:0). Bramka: Hillo 27.

Sparta Augustów - Promień Mońki 2:0 (1:0). Bramki: Zaniewski 30, Sobolewski 90+5.

Cresovia Siemiatycze - Sokół Sokółka 5:0 (2:0). Bramki: Jurczuk 11 (k), 37, Zalewski 47, 56, Barwiejuk 77.

Gryf Gródek - Magnat Juchnowiec Kościelny 4:0 (2:0). Bramki: Michał Grygoruk 6, Marcin Grygoruk 29, Dzierzgowski 71, 82 (k).

Włókniarz Białystok - Pogoń Łapy 0:1 (0:0). Bramka: Mierzwiński 75.

Znicz Suraż - Piast Białystok 0:3 wo - drużyna gospodarzy wycofała się z ligi

12 maja

Hetman Tykocin - KS Michałowo 0:0.

Sparta 1951 Szepietowo - Puszcza Hajnówka 0:0.

Tabela

1. Promień Mońki 22 - 49 - 54:25
2. Gryf Gródek 22 - 44 - 54:23
3. LZS Narewka 22 - 43- 39:24
4. Sparta 1951 Szepietowo 22 - 42 - 46:29
5. Sparta Augustów 22 - 38- 32:23
6. Cresovia Siemiatycze 21 - 33 - 37:27
7. Hetman Tykocin 22 - 33 - 29:27
8. Piast Białystok 22 - 32 - 35:37
9. Pogoń Łapy 22 - 31 - 28:26
10. Hetman Białystok 22 - 30- 33:22
11. Magnat Juchnowiec Kościelny 22 - 29 - 45:50
12. Puszcza Hajnówka 22 - 28 - 20:27
13. KS Michałowo 22 - 23- 21:35
14. Sokół Sokółka 22 - 20 - 25:47
15. Włókniarz Białystok 21 - 12 - 25:50
16. Znicz Suraż 22 - 5 - 10:61


Klasa Okręgowa

24. kolejka


11 maja

Pomorzanka Sejny - Orlęta Czyżew 1:2 (0:2). Bramki: Milewski 80 - Gryczan 29, Wojno 38.

Forty Piątnica - Polonia Raczki 0:1 (0:1). Bramka: Adamejt 16.

Gieret Giby - MKS Mielnik 0:4 (0:2). Bramki: Gołubkiewicz 16, 71, Domański 37, Zabielski 88.

Rudnia Zabłudów - Narew Choroszcz 4:1 (2:1). Bramki: Kiercul 3, Gołdowski 25, 60, Klepacki 70 - Stypułkowski 37.

12 maja

Korona Dobrzyniewo Duże - Krypnianka Krypno 0:3 (0:2). Bramki: Piotr Gawędzki 36, 44, A. Orłowski 50.

Wigry II Suwałki - ŁKS 1926 II Łomża 4:1 (1:0). Bramki: Grudziński 1, Omilianowicz 55, Pilichowski 70, 73 - Kiełczewski 77.

Sudovia Szudziałowo - KS Wasilków 0:1 (0:0). Bramka: Głębocki 60.

Iskra Narew - KS Śniadowo 2:1 (1:0). Bramki: Łucyk 37, Sokólski 73 - K. Szabłowski 90.

Tabela

1. KS Wasilków 21 - 49 - 60:13
2. MKS Mielnik 21 - 49 - 70:16
3. ŁKS 1926 II Łomża 21 - 43 - 54:26
4. KS Śniadowo 21 - 42 - 50:25
5. Wigry II Suwałki 22 - 37 - 49:35
6. Gieret Giby 22 - 32 - 31:45
7. Orlęta Czyżew 22 - 32 - 29:43
8. Sudovia Szudziałowo 22 - 29 - 32:46
9. Forty Piątnica 22 - 28 - 33:30
10. Pomorzanka Sejny 22 - 26 - 27:47
11. Korona Dobrzyniewo Duże 22 - 25 - 27:43
12. Krypnianka Krypno 22 - 25 - 39:38
13. Rudnia Zabłudów 22 - 25 - 25:25
14. Iskra Narew 22 - 22 - 24:49
15. Polonia Raczki 22 - 18 - 18:33
16. Narew Choroszcz 22 - 11 - 22:76


A klasa

24. kolejka


11 maja

Biebrza Goniądz - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:4 (0:0). Bramki: Warakomski 50, 62, 75, Popławski 90.

Tur II Bielsk Podlaski - Podlasiak Knyszyn 2:1 (1:0). Bramki: Polubiatko 4, Wierciński 85 - Kolendo 80.

Victoria Jedwabne - Orzeł Kleszczele 9:0 (7:0). Bramki: Sowa 20, 75, Przybylski 25, 30, 32, 40, 45, Kossakowski 43, Fiedorczuk 60.

12 maja

Kolejarz Czeremcha - KS Sokoły 6:2 (2:1). Bramki: Kaliszewicz 12, 33, 51, 54, Barwiejuk 70, 81 - Chim 37, Lisowski 79.

Skra Wizna - Promil Białystok 2:1 (2:1). Bramki: Żach 22, Pulwin 38 - Niwiński 14.

KS UM Krynki - Pionier Brańsk 4:1 (2:1). Bramki: Jurczenia 8, 40, Ł. Szymanowicz 80, J. Stefanowicz 87 - samobójcza 19.

Bocian Boćki - KS Studzianki - mecz przerwany - W 42. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Piłkarze ze Studzianek nie zgadzając się z decyzją arbitra opuścili boisko. Do 42. minuty utrzymywał się wynik 0:0.

Konar Kora Korycin - KS Miastkowo 1:1 (1:0). Bramki: Bakun 30 - Paweł Magdaleński 65.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 23 - 62 - 110:18
2. Victoria Jedwabne 22 - 49 - 98:28
3. Podlasiak Knyszyn 23 - 46 - 66:23
4. Biebrza Goniądz 22 - 40 - 52:51
5. Tur II Bielsk Podlaski 22 - 38 - 52:35
6. Kolejarz Czeremcha 23 - 35 - 49:52
7. KS UM Krynki 22 - 35 - 53:52
8. Konar Kora Korycin 23 - 34 - 49:42
9. Promil Białystok 23 - 29 - 51:46
10. KS Miastkowo 22 - 27 - 39:44
11. KS Sokoły 22 - 27 - 48:65
12. KS Studzianki 21 - 23 - 53:69
13. Orzeł Kleszczele 22 - 21 - 29:70
14. Skra Wizna 22 - 19 - 40:65
15. Pionier Brańsk 22 - 17 - 37:81
16. Bocian Boćki 22 - 8 - 23:108


B klasa grupa 1.

17. kolejka


11 maja

Orzeł Tykocin - Pogranicze Kuźnica 2:1 (1:1). Bramki: Czeladko 35, Baczewski 85 - W. Fiedorowicz 15.

12 maja

Husaria Łapy - GKS Czarni Gródek 0:0.

KP Krynickie - BKS Jagiellonia Białystok 4:0 (0:0). Bramki: Petelski 65, 70, samobójcza 80, Bidelski 85.

Jasion Jasionówka - Supraślanka Supraśl 1:0 (0:0). Bramka: Bienasz 48.

Orkan Poświętne - Rospuda Filipów 6:2 (3:0). Bramki: Moczydłowski 15, 22, 90+2 (k), Perkowski 37, 60, Kamiński 90+3 - Zieliński 50, Żukowski 90.

Pauza: Grab Janówka.

Tabela

1. Jasion Jasionówka 15 - 35 - 45:15
2. Orzeł Tykocin 14 - 33 - 36:24
3. Supraślanka Supraśl 14 - 29 - 47:20
4. Pogranicze Kuźnica 14 - 25 - 40:27
5. BKS Jagiellonia Białystok 15 - 22 - 37:41
6. GKS Czarni Gródek 15 - 18 - 46:40
7. KP Krynickie 14 - 17 - 30:32
8. Orkan Poświętne 15 - 17 - 36:42
9. Rospuda Filipów 13 - 13 - 19:39
10. Husaria Łapy 13 - 11 - 15:32
11. Grab Janówka 14 - 4 - 19:58


B klasa grupa 2.

16. kolejka


12 maja

Iskra Wyszki - COKiS Ciechanowiec 2:6 (2:3). Bramki: Trzeszczkowski 20, Borowski 25 (k) - Jurek 35 (k), 65, Olszewski 40, 45, Murawski 75, Niemyjski 85.

Husar Nurzec - GKP Orla 3:0 wo - drużyna gości wycofała się z ligi

Pauza: Błyskawica Dubicze Cerkiewne.

Tabela

1. Husar Nurzec 12 - 30- 46:9
2. COKiS Ciechanowiec 11 - 25 - 26:13
3. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 10 - 13 - 21:26
4. Iskra Wyszki 12 - 11 - 15:31
5. GKP Orla 11 - 3 - 9:38

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

721 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39