Podlaski futbol: W weekend odbędzie się dużo ciekawych spotkań

2013.04.25 00:00
W najbliższy weekend drużyny z Podlasia oraz Warmii i Mazur rozegrają mecze ligowe. Poniżej wyniki spotkań.
Podlaski futbol: W weekend odbędzie się dużo ciekawych spotkań
Fot: M. Kardasz

Sprawdź wyniki spotkań drużyn reprezentujących Podlasie w kraju

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

22. kolejka


27 kwietnia

Olimpia 2004 Elbląg - Sokół Ostróda 0:0.

Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski 0:1 (0:0). Bramka:
Jakubowski 86 (k).

Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 0:1 (0:0). Bramka: Majak 60.

MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0). Bramka: Piwiszkis 73 (k).

Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 1:1 (0:1). Bramki: Sypytkowski 52 - Barański 34.

28 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo 1:1 (0:0). Bramki: Toczydłowski 66 - Wyżlic 58.

Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk 0:1 (0:1). Bramka: Twardowski 35.

Granica Kętrzyn - Olimpia Zambrów 0:1 (0:1). Bramka: Poduch 25.

Tabela

1. Olimpia Zambrów 20 - 43 - 34:11
2. Mrągowia Mrągowo 19 - 38 - 35:22
3. MKS Korsze 21 - 36- 40:27
4. Olimpia 2004 Elbląg 19 - 35 - 33:17
5. Płomień Ełk 19 - 34 - 32:23
6. Sokół Ostróda 20 - 33 - 31:24
7. Granica Kętrzyn 20 - 32 - 29:39
8. ŁKS 1926 Łomża 19 - 31 - 27:18
9. Wissa Szczuczyn 20 - 28 - 27:27
10. Start Działdowo 19 - 27 - 21:23
11. Tur Bielsk Podlaski 20 - 26 - 23:24
12. Huragan Morąg 19 - 20 - 17:20
13. Warmia Grajewo 19 - 20 - 24:28
14. Dąb Dąbrowa Białostocka 19 - 20 - 25:33
15. Motor Lubawa 19 - 15 - 20:34
16. Orzeł Kolno 20 - 3 - 10:58


IV liga

22 kolejka


27 kwietnia

Cresovia Siemiatycze - Sparta 1951 Szepietowo 2:1 (0:1). Bramki: Leszczyński 76, Jurczuk 88 - Piszczatowski 17.

Sparta Augustów - Sokół Sokółka 2:1 (2:1). Bramki: Chabasiński 10, Sobolewski 26 - Kul 28.

Włókniarz Białystok - Puszcza Hajnówka 1:2 (0:1). Bramki: Półkośnik 90 - Hudoń 41, Strzeliński 87.

Znicz Suraż - Promień Mońki 0:3 wo. - gospodarze wycofali się z ligi

Gryf Gródek - Pogoń Łapy 1:1 (1:0). Bramki: Gryko 28 - Halicki 90.

Hetman Białystok - Piast Białystok 1:2 (0:1). Bramki: Domalewski 86 - Zdzichowicz 42, 68.

Hetman Tykocin - Magnat Juchnowiec Kościelny 2:0 (1:0). Bramki: Hryszko 13, 64.

KS Michałowo - LZS Narewka 0:0.

Tabela

1. Promień Mońki 20 - 46 - 51:22
2. Gryf Gródek 19 - 38 - 47:20
3. Sparta 1951 Szepietowo 19 - 38 - 41:26
4. LZS Narewka 19 - 37 - 36:22
5. Sparta Augustów 19 - 32 - 26:19
6. Magnat Juchnowiec Kościelny 19 - 29 - 43:40
7. Hetman Tykocin 19 - 29 - 28:26
8. Cresovia Siemiatycze 19 - 29 - 31:26
9. Piast Białystok 19 - 26 - 29:33
10. Pogoń Łapy 19 - 25 - 23:24
11. Puszcza Hajnówka 19 - 24 - 16:25
12. Hetman Białystok 19 - 21 - 22:21
13. KS Michałowo 20 - 21 - 20:34
14. Sokół Sokółka 19 - 17 - 22:33
15. Włókniarz Białystok 19 - 12 - 24:46
16. Znicz Suraż 19 - 5 - 10:52


Klasa Okręgowa

22 kolejka


27 kwietnia

Forty Piątnica - Pomorzanka Sejny 5:1 (3:1). Bramki: Brzeziński 15, 35, 75, Śmiarowski 28, Kowalczyk 64 (k) - Macianis 18 (k).

Rudnia Zabłudów - Polonia Raczki 0:0.

Wigry II Suwałki - Narew Choroszcz 3:0 (1:0). Bramki: Grudziński 42, Omilianowicz 73, Makaradze 88.

Gieret Giby - KS Wasilków 1:0 (0:0). Bramka: Tarlecki 90.

Iskra Narew - ŁKS 1926 II Łomża 4:0 (2:0). Bramki: Papiernik 17, 70, Nowacki 25, Rećko 59.

28 kwietnia

Korona Dobrzyniewo Duże - MKS Mielnik 0:2 (0:0). Bramki: Treszczotko 52, Gołubkiewicz 86.

Krypnianka Krypno - KS Śniadowo 0:2 (0:1). Bramki: Pardo 14, 78.

Sudovia Szudziałowo - Orlęta Czyżew 2:4 (1:1). Bramki: M. Olchowik 31, Siemieniako 75 - A. Wnorowski 11, Łosiewicz 40, Gryczan 70, 90.

Tabela

1. MKS Mielnik 19 - 45 - 66:16
2. KS Wasilków 19 - 43 - 53:13
3. ŁKS 1926 II Łomża 19 - 40 - 49:20
4. KS Śniadowo 19 - 39 - 46:23
5. Wigry II Suwałki 19 - 33 - 45:28
6. Gieret Giby 19 - 29 - 26:37
7. Forty Piątnica 19 - 27 - 31:26
8. Sudovia Szudziałowo 19 - 25 - 29:44
9. Pomorzanka Sejny 19 - 25 - 24:40
10. Korona Dobrzyniewo Duże 19 - 25 - 27:35
11. Orlęta Czyżew 19 - 23 - 22:41
12. Rudnia Zabłudów 19 - 21 - 20:21
13. Krypnianka Krypno 20 - 19 - 33:36
14. Iskra Narew 19 - 15 - 19:48
15. Polonia Raczki 19 - 14 - 15:28
16. Narew Choroszcz 20 - 11 - 20:69


A klasa

22 kolejka


27 kwietnia

KS UM Krynki - Promil Białystok 1:3 (1:1). Bramki: Ł. Szymanowicz 10 - Andzielewicz 41, Holak 76, Chodorowski 78 (k).

Konar Kora Korycin - KS Studzianki 2:2 (1:1). Bramki: I. Lech 43, 55 - Sobuniewski 15, T. Łazewski 90 (k).

28 kwietnia

Biebrza Goniądz - Skra Wizna 5:3 (3:2). Bramki: Chmielewski 15, Dekarz 24, Chojnowski 36, Studniarek 64, Jasiński 75 - Brzozowski 7, 40, Nickiewicz 58.

Tur II Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (1:1). Bramki: Pradyszczuk 40 - Porowski 45.

Victoria Jedwabne - Podlasiak Knyszyn 2:0 (0:0). Bramki: Modzelewski 65, Sowa 75.

Bocian Boćki - Pionier Brańsk 1:2 (1:0). Bramki: M. Jakubowski 28 - Grodzki 52, Jezierski 66.

Kolejarz Czeremcha - Orzeł Kleszczele 4:1 (1:1). Bramki: Sołościuk 7, 41, 71, Białas 76 - Mirończuk 8.

KS Miastkowo - KS Sokoły 5:1 (2:1). Bramki: Piotr Magdaleński 10, 58, 90, Paweł Magdaleński 35, Kicała 85 - Szorc 17.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 20 - 53 - 89:16
2. Podlasiak Knyszyn 20 - 45 - 63:18
3. Victoria Jedwabne 20 - 43 - 77:26
4. Tur II Bielsk Podlaski 20 - 35 - 49:31
5. Biebrza Goniądz 19 - 34 - 46:44
6. Konar Kora Korycin 21 - 33 - 47:39
7. Kolejarz Czeremcha 20 - 29 - 39:44
8. KS UM Krynki 19 - 29 - 47:48
9. Promil Białystok 21 - 26 - 47:43
10. KS Miastkowo 19 - 25 - 34:38
11. KS Studzianki 19 - 23 - 51:62
12. KS Sokoły 19 - 21 - 40:57
13. Orzeł Kleszczele 19 - 18 - 25:57
14. Pionier Brańsk 19 - 17 - 33:61
15. Skra Wizna 19 - 13 - 31:51
16. Bocian Boćki 20 - 5 - 19:102


B klasa grupa 1

15 kolejka


27 kwietnia

BKS Jagiellonia Białystok - Orkan Poświętne 5:3 (1:1). Bramki: Adamski 36, 62, 64, Kochanowski 73, M. Wasilewski 82 - Perkowski 41, 56, 83.

28 kwietnia

KP Krynickie - Grab Janówka 3:1 (0:1). Bramki: Petelski 50, Maciej Zakrzewski 70, Jakim 90 - Zalewski 20.

Jasion Jasionówka - GKS Czarni Gródek 5:2 (4:1). Bramki: Szczepański 7, Bienasz 20, Cieciorko 43, 80, Supiński 44 - M. Treska 13, 85.

Orzeł Tykocin - Supraślanka Supraśl 1:0 (0:0). Bramka: Jurgielewicz 75.

Pogranicze Kuźnica - Rospuda Filipów 3:1 (2:1). Bramki: P. Taudul 10, 27, Andrzejewski 65 - Żegaczewski 41.

Pauza: Husaria Łapy.

Tabela

1. Orzeł Tykocin 12 - 27 - 31:21
2. Jasion Jasionówka 12 - 26 - 38:14
3. Supraślanka Supraśl 12 - 26 - 41:15
4. Pogranicze Kuźnica 12 - 22 - 36:23
5. BKS Jagiellonia Białystok 12 - 19 - 32:33
6. KP Krynickie 11 - 14 - 24:24
7. GKS Czarni Gródek 12 - 14 - 40:36
8. Orkan Poświętne 12 - 14 - 25:32
9. Rospuda Filipów 11 - 13 - 15:28
10. Husaria Łapy 10 - 7 - 13:27
11. Grab Janówka 12 - 1 - 13:55


B klasa grupa 2

14 kolejka


27 kwietnia

COKiS Ciechanowiec - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 1:0 (0:0). Bramka: Olszewski 90.

28 kwietnia

Husar Nurzec - Iskra Wyszki 2:0 (1:0). Bramki: Tararuj 35, A. Miler 58.

Pauza: GKP Orla.

Tabela

1. Husar Nurzec 9 - 24 - 39:7
2. COKiS Ciechanowiec 10 - 22 - 18:10
3. Iskra Wyszki 10 - 11 - 12:20
4. Błyskawica Dubicze Cerkiewne 9 - 10 - 19:25
5. GKP Orla 10 - 3 - 9:35

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

896 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39