Podlaski klip do FAME MMA osiągnął prawie milion wyświetleń!

2021.09.21 14:44
Niewątpliwie jest to sukces podlaskich twórców. Klip promujący FAME MMA, zrealizowany przez białostockich filmowców – Krzysztofa Kiziewicza oraz Radovana Lee KEELEE osiągnął już prawie milion wyświetleń.
Podlaski klip do FAME MMA osiągnął prawie milion wyświetleń!
Fot: Karol Rutkowski
Zdjęcie z planu teledysku

Gala FAME MMA 11 odbędzie się 2 października.

FAME MMA są to pojedynki toczone głównie na zasadach MMA, choć odbywają się także w innych dyscyplinach sportowych, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów. MMA dosłownie znaczy "mieszane sztuki walki" (ang. mixed martial arts, MMA). Jest to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i poważnych, trwałych obrażeń ciała lub kalectwa.

Klip promujący tegoroczną edycję gali FAME MMA 11 został nakręcony na Podlasiu, za jego efekt odpowiada znany filmowiec Krzysztof Kiziewicz oraz Radovan Lee Kleelee.

Pośród bohaterów teledysku, obok youtuberów, influencerów i raperów, zobaczyć można białostockich aktorów (Marka Tyszkiewicza i Rafała Olszewskiego). Zdjęcia do teledysku FAME 11: Fight Club - Sarius x Smolasty zostały zarejestrowane pod koniec sierpnia w Białymstoku i w gminie Turośń Kościelna. Na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Markowszczyzna zorganizowano plan zdjęciowy, na którym pojawili się celebryci związani z galą.

Podczas realizacji nagrań w jednym miejscu można było spotkać m.in.: Wardęgę, Mixera, Ferrari, Smolastego, Filipka, Miłego Pana, Sariusa i Wojtka Golę. Pojawili się również bohaterowie walki wieczoru, czyli zawodowi fighterzy - Borys Mańkowski i Norman Parke.

Cały projekt był objęty tajemnicą aż do momentu premiery klipu.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1841 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39