Podlaski oddział NFZ wydłuża godziny pracy

2022.12.12 18:27
NFZ będzie otwarty w dni robocze w następujących godzinach: poniedziałek od 8.00 do 18.00, a od wtorku do piątku 8.00.-16.00.
Podlaski oddział NFZ wydłuża godziny pracy
Fot: Malwina Witkowska

Narodowy Fundusz Zdrowia postanowił wydłużyć godziny pracy. Od teraz w każdy poniedziałek sale obsługi klientów Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ czynne są do godziny 18.00.

Dotyczy to:
- siedziby głównej Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Pałacowej 3 w Białymstoku;
- delegatury w Łomży, al. Piłsudskiego 11a;
- delegatury w Suwałkach, ul. Ogińskiego 5c;
- delegatury w Siemiatyczach, ul. 11 Listopada 26.

W związku z tym NFZ będzie otwarty w dni robocze w następujących godzinach: poniedziałek od 8.00 do 18.00, a od wtorku do piątku w godz. 8.00.-16.00.

- Będziecie można załatwić wszystkie sprawy realizowane w salach obsługi m.in. takie jak: uzyskać kartę EKUZ, potwierdzić zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne czy potwierdzić Profil Zaufany, zweryfikować ubezpieczenie zdrowotne; uzyskać podstawowe informacje w sprawach związanych z działalnością NFZ, w tym o leczeniu uzdrowiskowym, Narodowym Programie Szczepień i aktualnych wytycznych związanych z zapisem na szczepienia. Zachęcamy również do kontaktu z nami, bez wychodzenia z domu, za pomocą usługi e-Doradca NFZ - przekazuje podlaski oddział NFZ.

Jest to bezpłatna usługa, która umożliwia konsultację z pracownikiem oddziału NFZ przez wideo-spotkanie za pomocą ogólnodostępnej aplikacji Microsoft Teams. Wystarczy kliknąć w link, wybrać swój oddział wojewódzki Funduszu, dogodny termin, godzinę i temat spotkania.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1490 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39