Podlaskie Boxing Show. Gorgoń wygrał z Malinoviciem przez techniczny nokaut

2022.05.08 11:26
W sobotni (7.05) wieczór, w hali Szkoły Podstawowej nr 50 w Białymstoku, odbyła się gala Podlaskie Boxing Show. W walce wieczoru Przemysław "Smile" Gorgoń skrzyżował rękawice z Bogdanem Malinoviciem.
Podlaskie Boxing Show. Gorgoń wygrał z Malinoviciem przez techniczny nokaut
Fot: Chorten Boxing Production

Za nami 45. event organizowany przez Dariusza Snarskiego i jego grupę Chorten Boxing Production. Tym razem sportowe wydarzenie odbyło się w hali SP 50 przy ul. Pułaskiego, a kibice mogli zobaczyć aż 8 pojedynków.

Najciekawiej zapowiadało się oczywiście starcie Przemysława "Smile" Gorgonia (15-9-1, 5 KO) z Bośniakiem Bogdanem Malinovicem (4-3-1, 2 KO). Polak dobrze zaczął potyczkę, bo już w 1. rundzie na twarz rywala powędrował silny lewy prosty, ale w kolejnej odsłonie walki to Gorgoń znalazł się na macie. Taki obrót spraw wyraźnie rozzłościł urodzonego w Jaworznie pięściarza, bo "Śmieszek" natychmiast zabrał się do ataku. W 3. rundzie, po lewym sierpowym, Malinović padł na deski i choć Bośniak dotrwał do przerwy, to jednak nie był on w stanie dalej kontynuować walki, w efekcie czego Gorgoń zwyciężył przez techniczny nokaut.

W pozostałych pojedynkach triumfowali: Jakub Sosiński (wygrana z Carlosem Carreonem), Gracjan Rutkowski (wygrana z Tobiaszem Dudziem), Bartłomiej Szczęsny (wygrana z Patrykiem Polasikiem), Andrzej Nowiczenko (wygrana z Tadeuszem Podborowskim) oraz Krystian Sośnicki (wygrana z Janem Adamowiczem). Wszystkie te potyczki kończyły się zwycięstwami na punkty poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

Warto też wspomnieć, że w dwóch walkach padły remisy. Lepszego zawodnika nie udało się wyłonić w starciach między Krzysztofem Warekso i Piotrem Bisiem oraz Bartoszem Głowackim i Ismailem Kagermanovem.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1179 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39