Podlaskie Targi Turystyczne. Już teraz zaplanuj wakacje

2013.05.16 00:00
Turystyka i sport dla wszystkich – pod takim hasłem odbędą się tegoroczne, VIII Podlaskie Targi Turystyczne. Potrwają w dniach 17-19 maja. Targom towarzyszyć będzie szereg imprez, które uatrakcyjnia imprezę.
Podlaskie Targi Turystyczne. Już teraz zaplanuj wakacje
Fot: M. Kardasz

Na stoiskach w hali BOSiR (lodowisko) będzie można poznać ofertę turystyczną organizacji i biur z całego województwa, a także m.in. z Warmińsko-Mazurskiego, Lubelskiego, Podkarpackiego i Świętokrzyskiego. Przyjadą też goście z zagranicy – Litwy i Białorusi.

W trakcie tegorocznych targów odbędzie się szereg imprez towarzyszących, w tym: prezentacje sprzętu turystyczno-sportowego, prezentacje artystyczne i rzemiosła regionalnego, forum wiedzy o bocianie białym, obchody 50-lecia informacji turystycznej, a także seminaria. Ponadto na terenie kampusu BOSiR zaplanowano imprezy plenerowe: piknik sportowo-turystyczny, marsz z kijkami nordic walking, instruktarz wioślarski na terenie Ośrodka Sportów Wodnych "Dojlidy" oraz wycieczki z przewodnikiem dla odwiedzających targi i wystawców.

Nie zabraknie też degustacji, wystaw, konkursów, występów artystycznych, opowieści o fascynujących podróżach do Armenii, Mołdawii i Gruzji. Targi otwarte są dla zwiedzających w piątek i sobotę w godz. 10-17, w niedzielę – do godz. 16. Wstęp jest bezpłatny. Patronujemy imprezie.

W tym roku tradycyjne targi rozszerzone zostały o nowoczesną formę prezentacji w Internecie. Podlaskie Targi Turystyczne ON-LINE trwają na naszej stronie aż do 21 czerwca. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Program: VIII Podlaskie Targi Turystyczne

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1596 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39