Podlaskie Targi Turystyczne. Ostatni dzwonek dla przedsiębiorców

2013.03.20 00:00
Do końca marca trwają zapisy regionalnych działaczy branży turystycznej i sportowej, którzy chcą wziąć udział w Podlaskich Targach Turystycznych 2013. Honorowy patronat nad imprezą objął m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Polska Izba Turystyki.
Podlaskie Targi Turystyczne. Ostatni dzwonek dla przedsiębiorców
Fot: sxc.hu

Targi organizuje Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z Białostockim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W tym roku targom towarzyszyć będą m.in. prezentacje sprzętu turystyczno-sportowego oraz prezentacje artystyczne oraz rzemiosła regionalnego. Ponadto uczestnicy i goście będą mogli wziąć udział w forum wiedzy o bocianie białym oraz innych seminariach tematycznych, a także imprezach plenerowych takich, jak piknik czy marsz z kijami nordic walking.

Impreza odbędzie się w dniach 17-19 maja w hali BOSiR w Białymstoku i będzie już 8. z kolei edycją. Partnerem tegorocznych targów jest Klaster Marek Turystycznych Polski Wschodniej.

Zapisy trwają do 31 marca 2013 roku. Szczegółowe informacje dla przedsiębiorców chcących wziąć udział w targach znajdują się na stronie targi.podlaskieit.pl.

Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl

807 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39