Podróż sentymentalna w przyszłość, bo przecież "Kiedyś to było" [BILETY]

2022.04.20 11:10
"Kiedyś to było" to jeden z najpopularniejszych spektakli komediowych formacji Fair Play Crew. Ten wyjątkowy spektakl przenosi widzów w przyszłość, w której tancerze wcielają się w starsze pokolenie i wspominają jak to kiedyś było.
Podróż sentymentalna w przyszłość, bo przecież "Kiedyś to było" [BILETY]
Fot: Materiały prasowe

"Kiedyś to było" to świetne show, które rozbawi każdego. Abstrakcyjne poczucie humoru, lata doświadczenia scenicznego i niezrównane umiejętności sprawiają, że Fair Play Crew dają nie lada popis. I to wszystko odbywa się bez słów.

Fair Play Crew to grupa performerów, których pokochał cały świat. Od 25 lat tańczą, tworzą choreografie i reżyserują spektakle przyjmowane z entuzjazmem w Polsce, Europie, a nawet w Chinach. Są twórcami największego w Europie festiwalu tanecznego: Fair Play Dance Camp. Za ich sprawą Białystok mianowano "stolicą tańca". Podczas chińskiego tournèe Fair Play Crew prezentowali program kabaretowy "Seriously Funny", który można było zobaczyć również w Białymstoku. Spektaklem "Amatorologia" – pierwszą polską komedią taneczną, w brawurowym stylu wygrali PAKĘ, najważniejszy festiwal kabaretowy w Polsce.

Spektakl "Kiedyś to było" przenosi widza w przyszłość, a tancerze wcielają się w starsze pokolenie i wspominają jak to kiedyś było. A działo się naprawdę wiele. Choć ta podróż może wydawać się sentymentalna, nie zabraknie w niej świetnej zabawy, doskonałego humoru i pozytywnych wibracji.

W spektaklu występują: Wojciech Blaszko, Cezary Krukowski, Marcin Rogalski.

"Kiedyś to było" będzie można zobaczyć w sobotę (23.04), o godz. 18:00 na Scenie Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Odeska 1. Natomiast 28 i 29 kwietnia o godz. 10:00 i 12:00 odbędą się pokazy szkolne.

REPERTUAR OPERY I FILHARMONII PODLASKIEJ

BiałystokOnline ma do rozdania dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl: KONKURS

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1017 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39