POLECAMY
Dwóch rannych mężczyzn trafiło do szpitala po tym jak ich brat zaatakował nożem.
W minioną sobotę (15.05) dwóch mężczyznach zostało ugodzonych nożem w trakcie rodzinnej awantury w miejscowości Grądy Woniecko. Jak informuje zespół prasowy podlaskiej policji, dwóch braci w wieku 37 i 31 lat biło swoją bratową. Wracający do domu mąż pokrzywdzonej, widząc całe zdarzenie, zaczął szarpać się z napastnikami. W trakcie rękoczynów, do których doszło między mężczyznami, dwóch z nich zostało rannych. 29-latka zatrzymano w policyjnym areszcie. Pozostali uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala, gdzie po opatrzeniu ran zwolniono ich do domu. Wszyscy panowie byli pod wpływem alkoholu.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.24 18:10
Aktualności 2026.06.24 16:00
Nauka 2026.06.24 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.24 15:00
Aktualności 2026.06.24 14:00
Dom 2026.06.24 13:40
Aktualności 2026.06.24 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji